URODZINY GWIAZD

„Jeszcze bliżej”, „Śniadanie do łóżka” czy „Mocniej” to tylko nieliczne z jego utworów...

Andrzej Piaseczny świętuje urodziny!

Gabriela Czernecka 6 stycznia 2020 12:00

Od ponad dwudziestu lat jest na polskiej scenie muzycznej. Zaczynał jako aktor, ale szybko zachwycił się muzyką. Na koncie ma przygodę z zespołem, ale spróbował swoich sił jako solista. Opłacało się. Dziś nie ma osoby, która nie wiedziałaby kim jest Andrzej Piaseczny!

Od Mafii do solowej kariery

Andrzej Piaseczny swoją przygodę z show-biznesem zaczynał jako Kacper w serialu Złotopolscy. W międzyczasie czarował fanki swoim głosem w zespole Mafia. Długowłosy chłopak o czarującym uśmiechu i zniewalającym głosie szybko podbił serca fanek. Nic dziwnego, że zdecydował się na karierę solową. Dziś nie ma osoby, która nie znałaby jego romantycznych ballad. „Jeszcze bliżej”, „Jesteś blisko mnie”, „Śniadanie do łóżka” czy „Mocniej” to tylko nieliczne z jego utworów.

Ani się obejrzeliśmy, a Piasek świętował 15-lecie swojej działalności artystycznej. Z tej okazji artysta wydał płytę „15 dni”. Już rok później pojawił się kolejny album „Spis rzeczy ulubionych”, który był zapowiedzią jego wieloletniej współpracy Piaska z Sewerynem Krajewskim.  Na tworzeniu muzyki nie poprzestał. Piaseczny swoim talentem postanowił dzielić się z początkującymi muzykami w programie „The Voice of Poland”. 

Dziś Andrzej Piaseczny świętuje 49. urodziny! Zobaczcie nasze wyjątkowe video! 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.