URODZINY GWIAZD

„Jeszcze bliżej”, „Śniadanie do łóżka” czy „Mocniej” to tylko nieliczne z jego utworów...

Andrzej Piaseczny świętuje urodziny!

Gabriela Czernecka 6 stycznia 2020 12:00

Od ponad dwudziestu lat jest na polskiej scenie muzycznej. Zaczynał jako aktor, ale szybko zachwycił się muzyką. Na koncie ma przygodę z zespołem, ale spróbował swoich sił jako solista. Opłacało się. Dziś nie ma osoby, która nie wiedziałaby kim jest Andrzej Piaseczny!

Od Mafii do solowej kariery

Andrzej Piaseczny swoją przygodę z show-biznesem zaczynał jako Kacper w serialu Złotopolscy. W międzyczasie czarował fanki swoim głosem w zespole Mafia. Długowłosy chłopak o czarującym uśmiechu i zniewalającym głosie szybko podbił serca fanek. Nic dziwnego, że zdecydował się na karierę solową. Dziś nie ma osoby, która nie znałaby jego romantycznych ballad. „Jeszcze bliżej”, „Jesteś blisko mnie”, „Śniadanie do łóżka” czy „Mocniej” to tylko nieliczne z jego utworów.

Ani się obejrzeliśmy, a Piasek świętował 15-lecie swojej działalności artystycznej. Z tej okazji artysta wydał płytę „15 dni”. Już rok później pojawił się kolejny album „Spis rzeczy ulubionych”, który był zapowiedzią jego wieloletniej współpracy Piaska z Sewerynem Krajewskim.  Na tworzeniu muzyki nie poprzestał. Piaseczny swoim talentem postanowił dzielić się z początkującymi muzykami w programie „The Voice of Poland”. 

Dziś Andrzej Piaseczny świętuje 49. urodziny! Zobaczcie nasze wyjątkowe video! 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.