URODZINY GWIAZD

„Jeszcze bliżej”, „Śniadanie do łóżka” czy „Mocniej” to tylko nieliczne z jego utworów. Andrzej Piaseczny świętuje urodziny! EKSKLUZYWNE VIDEO

Gabriela Czernecka 6 stycznia 2018 16:00

Od ponad dwudziestu lat jest na polskiej scenie muzycznej. Zaczynał jako aktor, ale szybko zachwycił się muzyką. Na koncie ma przygodę z zespołem, ale spróbował swoich sił jako solista. Opłacało się. Dziś nie ma osoby, która nie wiedziałaby kim jest Andrzej Piaseczny!

Polecamy: „Pozostawcie mi prawo do tego, jak chcę siebie pokazywać”. Andrzej Piaseczny odpowiedział na zarzuty społeczności gejowskiej

oraz: Piasek szczerze o oskarżeniach o ukrywanie swojej orientacji seksualnej: „Można być bardzo wierzącym gejem i kochać Boga”

 

Od Mafii do solowej kariery

Andrzej Piaseczny swoją przygodę z show-biznesem zaczynał jako Kacper w serialu Złotopolscy. W międzyczasie czarował fanki swoim głosem w zespole Mafia. Długowłosy chłopak o czarującym uśmiechu i zniewalającym głosie szybko podbił serca fanek. Nic dziwnego, że zdecydował się na karierę solową. Dziś nie ma osoby, która nie znałaby jego romantycznych ballad. „Jeszcze bliżej”, „Jesteś blisko mnie”, „Śniadanie do łóżka” czy „Mocniej” to tylko nieliczne z jego utworów.

Ani się obejrzeliśmy, a Piasek świętował 15-lecie swojej działalności artystycznej. Z tej okazji artysta wydał płytę „15 dni”. Już rok później pojawił się kolejny album „Spis rzeczy ulubionych”, który był zapowiedzią jego wieloletniej współpracy Piaska z Sewerynem Krajewskim.  Na tworzeniu muzyki nie poprzestał. Piaseczny swoim talentem postanowił dzielić się z początkującymi muzykami w programie „The Voice of Poland”. 

Dziś Andrzej Piaseczny świętuje 47. urodziny! Zobaczcie nasze wyjątkowe video!

Przeczytaj: Smutne wyznanie Andrzeja Piasecznego: „Od alkoholizmu dzieliła mnie milisekunda, przeżyłem artystyczne załamanie”

a także: „Jestem dumny z tego, że wierzę w Boga”. To wyznanie Piaska oburzyło społeczność gejowską, która zarzuca mu hipokryzję. Dlaczego?

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?