Andrzej Grabowski, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Andrzej Grabowski zostanie dziadkiem! Jego córka pokazała ciążowy brzuszek

Aktorka ogłosiła radosną nowinę. Internauci gratulują

Konrad Szczęsny 27 czerwca 2021 13:04
Andrzej Grabowski, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wspaniałe wieści! Młodsza córka Andrzeja Grabowskiego jest w ciąży. Katarzyna przekazała radosną nowinę za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Aktorka spodziewa się pierwszego dziecka i nie ukrywa wzruszenia. „Niech się dzieje”, podpisała czułe zdjęcia z partnerem.

Katarzyna Grabowska jest w ciąży. Córka Andrzeja Grabowskiego pokazała zdjęcia

Serialowy Ferdynand Kiepski ma powody do dumy i radości. Aktor niebawem zostanie po raz trzeci dziadkiem! W niedzielę 27. czerwca jego młodsza córka, Katarzyna Grabowska, poinformowała, że wraz z partnerem spodziewają się narodzin pierwszego dziecka. Wpis na Instagramie opatrzyła pełnymi czułości zdjęciami. Widzimy na nich mocno zaokrąglony brzuch aktorki.

„Bo dobrymi wiadomościami należy się dzielić !!! Ostatnie chwile na wrzucenie tych zdjęć bo zrobione jakiś czas temu zaczynają być coraz mniej aktualne 🙈😉❤️ niech się dzieje ! @damian_kulec#rodzew2021 #momtobe”, napisała Katarzyna Grabowska.

W komentarzach zaroiło się od gratulacji. Pospieszyły z nimi m.in. Katarzyna Cichopek oraz Joanna Jarmołowicz.

Czytaj także: Andrzej Grabowski: „To też jest choroba, i to paskudna. Tego też doświadczyłem”

Andrzej Grabowski, Dzień Dobry TVN, Warszawa, 15.11.2020 rok
Fot. Jakub Kaminski/Dzien Dobry TVN/East News

Andrzej Grabowski, Dzień Dobry TVN, Warszawa, 15.11.2020 rok

Andrzej Grabowski: dzieci. Kim są córki znanego aktora?

Andrzej Grabowski dwa razy brał ślub. Jego pierwszą żoną była Anna Tomaszewska. Pobrali się w 1982 roku.  Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu... Para doczekała się natomiast dwóch wspaniałych córek: Zuzanny (urodzonej rok po ich ślubie, w 1983 roku) oraz Katarzyny, która przyszła na świat 8. marca 1991 roku

Z kolei w czerwcu 2009 roku serialowy Ferdynand Kiepski sformalizował związek z Anitą Kruszewską, charakteryzatorką filmową. Ich małżeństwo zakończyło się rozwodem w lutym 2018 roku. 

Obie córki poszły w ślady sławnego taty i zostały aktorkami. Pojawiają się zarówno w spektaklach teatralnych, jak i serialach. Zuzanna wyszła za mąż za znanego wokalistę Pawła Domagałę. To on wykonuje hit „Weź nie pytaj”, który zadedykował żonie (była wówczas w ciąży). Para doczekała się dwóch córek: Hanny (urodzonej w 2012 roku) oraz Barbary (przyszła na świat w 2018 roku).

Z kolei Katarzyna to aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć m.in. z seriali „M jak miłość” oraz „Zakochanych po uszy”. Szczęście odnalazła u boku Damiana Kuleca. To on jest ojcem jej pierwszego dziecka... Dla Andrzeja Grabowskiego będzie to trzeci wnuk/wnuczka.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Czytaj także: To o niej są piosenki Pawła Domagały. Kim jest Zuzanna Grabowska, żona aktora?

Andrzej Grabowski, Katarzyna Grabowska, Zuzanna Grabowska, Warszawa, Teatr 6. piętro, 17.09.2011 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Andrzej Grabowski, Katarzyna Grabowska, Zuzanna Grabowska, Warszawa, Teatr 6. piętro, 17.09.2011 rok

Andrzej Grabowski, Katarzyna Grabowska, Zuzanna Grabowska, Warszawa, Teatr 6. piętro, 06.03.2013 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Andrzej Grabowski, Katarzyna Grabowska, Zuzanna Grabowska, Warszawa, Teatr 6. piętro, 06.03.2013 rok

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?