Andrzej Duda, jamnik
Fot. Beata Zawrzel/REPORTER
O TYM JEST GŁOŚNO

Andrzej Duda ma koronawirusa. O zakażeniu poinformował rzecznik prezydenta

Jak czuje się prezydent?

Gabriela Czernecka 24 października 2020 10:25
Andrzej Duda, jamnik
Fot. Beata Zawrzel/REPORTER

Andrzej Duda zakażony koronawirusem. Rzecznik prezydencki Błażej Spychalski wydał krótkie oświadczenie o stanie zdrowia polskiego prezydenta: „Czuje się dobrze. Jesteśmy w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami medycznymi”. Poznajcie szczegóły.

Andrzej Duda ma koronawirusa. Jak się czuje?

Informację o zakażeniu prezyndenta przekazał rzecznik prasowy Andrzeja Dudy. „Szanowni Państwo, zgodnie z zaleceniami wczoraj Prezydent @AndrzejDuda miał wykonany test na obecność koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny. Prezydent czuje się dobrze. Jesteśmy w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami medycznymi”, potwierdził na Twitterze.

Jak ustalił RMF FM prezydent zaraził się od jednego z funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa. W związku z tym, na kwarantannę udał się też rzecznik prezydenta. Przypomnijmy, że w piątek prezydent Andrzej Duda był na stadionie narodowym, gdzie powstaje tymczasowy szpital dla chorych na koronawirusa. Tego samego dnia w Pałacu Prezydenckim Andrzej Duda odznaczył zwyciężczynię turnieju French Open 2020 Igę Świątek oraz jej ojca, Tomasza Świątka.  

Wybory prezydenckie 2020, Andrzej Duda
Fot. East News

Agata Duda, Andrzej Duda, księżna Kiko
Fot. RAFAL OLEKSIEWICZ/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.