Andrzej Duda, jamnik
Fot. Beata Zawrzel/REPORTER
O TYM JEST GŁOŚNO

Andrzej Duda ma koronawirusa. O zakażeniu poinformował rzecznik prezydenta

Jak czuje się prezydent?

Gabriela Czernecka 24 października 2020 10:25
Andrzej Duda, jamnik
Fot. Beata Zawrzel/REPORTER

Andrzej Duda zakażony koronawirusem. Rzecznik prezydencki Błażej Spychalski wydał krótkie oświadczenie o stanie zdrowia polskiego prezydenta: „Czuje się dobrze. Jesteśmy w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami medycznymi”. Poznajcie szczegóły.

Andrzej Duda ma koronawirusa. Jak się czuje?

Informację o zakażeniu prezyndenta przekazał rzecznik prasowy Andrzeja Dudy. „Szanowni Państwo, zgodnie z zaleceniami wczoraj Prezydent @AndrzejDuda miał wykonany test na obecność koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny. Prezydent czuje się dobrze. Jesteśmy w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami medycznymi”, potwierdził na Twitterze.

Jak ustalił RMF FM prezydent zaraził się od jednego z funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa. W związku z tym, na kwarantannę udał się też rzecznik prezydenta. Przypomnijmy, że w piątek prezydent Andrzej Duda był na stadionie narodowym, gdzie powstaje tymczasowy szpital dla chorych na koronawirusa. Tego samego dnia w Pałacu Prezydenckim Andrzej Duda odznaczył zwyciężczynię turnieju French Open 2020 Igę Świątek oraz jej ojca, Tomasza Świątka.  

Wybory prezydenckie 2020, Andrzej Duda
Fot. East News

Agata Duda, Andrzej Duda, księżna Kiko
Fot. RAFAL OLEKSIEWICZ/REPORTER

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.