Anastasia Tropitsel
Fot. Instagram @nastyatropi
POŻEGNANIE

18-letnia milionerka nie żyje. Zginęła w tragicznym wypadku

Miała zaledwie 18 lat...

Konrad Szczęsny 25 czerwca 2020 15:46
Anastasia Tropitsel
Fot. Instagram @nastyatropi

Była gwiazdą mediów społecznościowych w Rosji, jej profil śledziło ponad milion osób. Niestety, kilka dni temu Anastasia Tripitsel zmarła. Miała zaledwie 18 lat. Do tragicznego wypadku doszło na Bali, w trakcie jej wypoczynku.

Anastasia Tripitsel nie żyje. Przyczyny wypadku

Na miejscu przebywała wraz z ukochanym, Wiktorem Majdanowiczem. Nie podejrzewali jednak, że wakacje zakończą się taką tragedią. Do zdarzenia doszło, gdy Anastasia jechała do jednej z restauracji w innej części wyspy. Przemieszczała się motocyklem. Niestety, w pewnym momencie straciła panowanie nad pojazdem, doszło do tragicznego wypadku.

Jak podają rosyjskie media, powołujące się na miejscową policję, Anastasia Tripitsel doznała rozległych obrażeń głowy. 

„Dziewczyna doznała ciężkich obrażeń głowy, przez które zmarła na miejscu zdarzenia przed przyjazdem karetki”, podał komendant policji Ni Luh Tiviasih.

Całe zdarzenie widział chłopak 18-latki, który jechał tuż za nią. W zeznaniach podkreślił, że poruszała się z taką samą prędkością, jak inni kierowcy na tym odcinku: między 80 a 100 kilometrów na godzinę. Miała także na głowie kask, który miał uchronić ją przez nieszczęśliwymi skutkami ewentualnego wypadku.

Wiadomość o śmierci blogerki za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała jej mama. Zamieściła na Instagramie zdjęcie palącej się świeczki i kilka niezwykle wzruszających zdań.

„Niestety naszej Nastii nie ma już z nami. Nie mogę w to uwierzyć. Mama”, napisała.

Kim była Anastasia Tripitsel?

Wpis poruszył wszystkich, którzy obserwowali profil Anastasii na Instagramie, czyli ponad 1,3 miliona internautów. Odbił się również szerokim echem w rosyjskich mediach. W komentarzach składano rodzinie zmarłej kondolencje oraz podkreślano, że to, co się stało, jest wielką tragedią dla wszystkich, którzy znali dziewczynę.

Anastasia Tripitsel zajęła się blogowaniem 6 lat temu, w wieku 12 lat. W krótkim czasie zaczęła zyskiwać w Internecie wielką popularność. Na tyle, że już w 2017 roku okrzyknięto ją milionerką. A to za sprawą postów sponsorowanych i kontraktów reklamowych. 

W mediach społecznościowych regularnie publikowała zdjęcia, dokumentujące jej codzienne życie oraz egzotyczne podróże. Ostatnie pochodzą właśnie z czasu, gdy wraz z Wiktorem Majdanowiczem przebywała na Bali...  

O śmierci Anastasii Tripitsel poinformowała na Instagramie jej mama:

To ostatnie nagranie, jakie Nastia umieściła na swoim profilu na Instagramie. Pochodzi z 13 czerwca 2020 roku:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Когда карантин закончился 🕊

Post udostępniony przez Настя, self-made миллионерша (@nastyatropi)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.