Amy Schumer
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Aktorka Amy Schumer pokazuje prawdziwe oblicze macierzyństwa!

Czy zasługuje na tak potężną krytykę, z jaką walczy?

Ksenia Krasko 15 czerwca 2019 07:58
Amy Schumer
Fot. East News

Wydaje się, że Amy Schumer szokuje od zawsze. Nie jest więc wielkim zaskoczeniem, że komentowała swoją ciążę w najróżniejszy sposób, zupełnie nie kojarzący się z obrazem przyszłej młodej matki. Po porodzie zachowuje się nie mniej prowokująco, ale ma swoich wiernych zwolenników...

Amy Schumer pokazała blizny po cesarce

Aktorka komediowa Amy Schumer często porusza tematy, o których nie mówi się głośno. Dzięki temu wiemy, że od kiedy zaszła w ciążę, wymiotowała jakieś 980 razy. Powiedziała to sama, przyznając się jednocześnie do hyperemesis, najcięższej postaci występujących podczas ciąży nudności i wymiotów. Według danych, na tą przypadłość cierpi jedynie 1% kobiet, i z tego właśnie powodu Schumer trafiała do szpitala aż cztery razy. Głośna 38-latka publikowała wiele zdjęć podczas ciąży, a jej słynna sesja nago nie pozostawiła nikogo obojętnym. Aktorka przyznała, że nienawidzi kobiet, które na siłę zmieniają styl życia ze względu na swój stan: „[...] nie przestajemy być sobą, nie przestajemy pracować – życie po prostu toczy się dalej”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @amyschumer

Kontrowersyjnych zdjęć, których nie znajdzie się na profilu innych młodych mam, jest znacznie więcej. Aktorka otwarcie pokazuje, jak bardzo jest zmęczona, jak wygląda podczas odciągania mleka, jak często brakuje jej czasu dla siebie. Nie miała oporów przed zaprezentowaniem dużego brzucha, który pozostał po urodzinach syna, Gene'a, i reakcja na to zdjęcie nie była jednoznaczna. Schumer otrzymała wsparcie od równie znanych koleżanek, w tym Zoe Saldany i Tess Holiday, która napisała: „Dziękuje ze pozostałaś sobą po porodzie. Młode matki narażone są na ogromną presję, aby jak najszybciej ‚powrócić’, ale to nie jest prawdziwe życie. Świetnie sobie radzisz, jesteś wspaniała, a te szpitalne majtki są takie wygodne!”. Nie zabrakło też gorzkich słów, ponieważ ludzie nie są przyzwyczajeni do tak otwartego dzielenia się swoim życiem. W komentarzach często krytykowano wygląd aktorki, szczególnie pod względem uczesania i makijażu. Pisano, że udostępnione zdjęcia są „niesmaczne”, że gwiazda komedii nie powinna być aż tak odważna... Jednak Schumer nie przejmuje się negatywem i wciąż jest sobą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @amyschumer

Teraz Schumer poszła o krok dalej i zaprezentowała blizny po cesarskim cięciu. Co ciekawe, sama podeszła do paparazzi – i jej zachowanie po raz kolejny wywołało burzę w sieci. Aktorka wciąż jest tematem wielu dyskusji, ale jedno jest pewne. Amy Schumer nie ukrywa tego, co oczywiste. Życie młodych matek nie zawsze jest łatwe, ale zdecydowanie zbyt rzadko się o tym mówi.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @amyschumer

Amy Schumer
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.