Ameryka Express
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Kto weźmie udział w drugim sezonie Ameryki Express?!

Program wkrótce powróci na ekrany telewizorów!

Olga Figaszewska 22 maja 2019 07:51
Ameryka Express
Fot. materiały prasowe

Powraca Ameryka Express! Program jesienią znów pojawi się na ekranach telewizorów. Kto wystąpi w drugim sezonie show TVN?

Ameryka Express 2: lista uczestników

Nadchodzący sezon przyniesie wiele niespodzianek! Wciąż nie wiadomo, kto zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w roli prowadzącego show. A co z listą uczestników?

Od pewnego czasu trwają spekulacje, kto pojawi się w drugiej odsłonie Ameryka Express. W mediach wciąż przewija się kilka nazwisk. Podobno wśród uczestników programu zobaczymy Adama Zdrójkowskiego z tatą, Dariuszem. Jak donosi magazyn Party do grona gwiazd dołączy także Dominika Tajner w parze z Qczajem.

,,Dominika uwielbia ekstremalne przygody. Potrzebowała kogoś, kto tak jak ona, nie boi się wyzwań, ma poczucie humoru i świetną formę, dlatego zaprosiła Daniela „Qczaja” Kuczaja, z którym zaprzyjaźniła się w "Tańcu z gwiazdami", mówi informator magazynu. 

Oboje zaprzyjaźnili się na planie Tańca z Gwiazdami. To może być jeden z najciekawszych i z pewnością najbardziej energetycznych duetów w tej edycji.

Jak poradzą sobie w programie? Czy powtórzą sukces Aleksandry i Dawida Domańskich, którzy zwyciężyli poprzedniej edycji? Niebawem się o tym przekonamy. 

Dominika Tajner-Wiśniewska i Qczaj
Fot. Instagram

Daniel Qczaj, VIVA! wrzesień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. East News

Adam Zdrójkowski
Fot. Instagram

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.