Ameryka Express
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Kto weźmie udział w drugim sezonie Ameryki Express?!

Program wkrótce powróci na ekrany telewizorów!

Olga Figaszewska 22 maja 2019 07:51
Ameryka Express
Fot. materiały prasowe

Powraca Ameryka Express! Program jesienią znów pojawi się na ekranach telewizorów. Kto wystąpi w drugim sezonie show TVN?

Ameryka Express 2: lista uczestników

Nadchodzący sezon przyniesie wiele niespodzianek! Wciąż nie wiadomo, kto zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w roli prowadzącego show. A co z listą uczestników?

Od pewnego czasu trwają spekulacje, kto pojawi się w drugiej odsłonie Ameryka Express. W mediach wciąż przewija się kilka nazwisk. Podobno wśród uczestników programu zobaczymy Adama Zdrójkowskiego z tatą, Dariuszem. Jak donosi magazyn Party do grona gwiazd dołączy także Dominika Tajner w parze z Qczajem.

,,Dominika uwielbia ekstremalne przygody. Potrzebowała kogoś, kto tak jak ona, nie boi się wyzwań, ma poczucie humoru i świetną formę, dlatego zaprosiła Daniela „Qczaja” Kuczaja, z którym zaprzyjaźniła się w "Tańcu z gwiazdami", mówi informator magazynu. 

Oboje zaprzyjaźnili się na planie Tańca z Gwiazdami. To może być jeden z najciekawszych i z pewnością najbardziej energetycznych duetów w tej edycji.

Jak poradzą sobie w programie? Czy powtórzą sukces Aleksandry i Dawida Domańskich, którzy zwyciężyli poprzedniej edycji? Niebawem się o tym przekonamy. 

Dominika Tajner-Wiśniewska i Qczaj
Fot. Instagram

Daniel Qczaj, VIVA! wrzesień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Dominika Tajner-Wiśniewska
Fot. East News

Adam Zdrójkowski
Fot. Instagram

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.