Zobaczcie, jak się zmieniła!

Monika Katarzyna Krupska 2 maja 2018 18:00

Miała problemy z chodzeniem i jej zdrowiu zagrażało niebezpieczeństwo. Mając 23 lata Amber Rachdi ważyła blisko 300 kg, przez co stała się jedną z bohaterek serii My 600 Pound Life. Kobieta pokonała swój problem i dziś zachwyca! 

Wielka metamorfoza 

W programie opowiadała, że w wyniku zaburzeń pokarmowych nie może przestać jeść. Rodzina i chłopak nie pomagali dziewczynie. Podawali jej cały czas jedzenie, przez co waga wciąż wzrastała.  W krytycznym momencie Amber ważyła ponad 300 kg! 

Z końcem programu słuch o Rachdi zaginął. Jak się okazało, kobieta postanowiła zawalczyć o siebie. Amber schudła 10 kg, a następnie udała się do szpitala na operację zmniejszenia żołądka. Gdy stan zdrowia pozwolił na ćwiczenia, Amber zaczęła być częstym gościem siłowni, a także zmieniła swoją dietę. Tylko w ciągu pierwszych siedmiu miesięcy udało się jej zrzucić 40 kilogramów! 

Swoją metamorfozę i walkę Amber pokazuje w mediach społecznościowych. Łącznie zrzuciła ok. 200 kilogramów! Kobieta deklaruje, że to jeszcze nie jest efekt końcowy. Kolejnym etapem ma być pozbycie się nadmiaru skóry.  

1/5
Amber Rachdi
Copyright @twitter@amberrachdi
1/5

Amber Rachdi była jedną z bohaterek serii "My 600 Pound Life"

2/5
Amber Rachdi
Copyright @Facebook/Amberrachdi
2/5

Kobieta poddała się operacji i zaczęła ćwiczyć

3/5
Amber Rachdi
Copyright @twitter/amberrachdi
3/5

Swoją metamorfozą pokazuje, że jak się chce to można wszystko zmienić 

4/5
Amber Rachdi
Copyright @instagram@amberrachdi
4/5

Dziś Amber zachwyca 

5/5
Amber Rachdi
Copyright @Facebook/Amberrachdi
5/5

I motywuje internautki 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.