O TYM SIĘ MÓWI

Żona Rafała Cieszyńskiego przeszła operację mózgu!

Aktor prosi o modlitwę za Alżbietę Leńską

Konrad Szczęsny 20 maja 2018 17:23

To dla Rafała Cieszyńskiego ogromny cios. Jego ukochana małżonka, Alżbieta Lenska, ma poważne problemy zdrowotne. Aktor poinformował o tym za pośrednictwem Instagrama i zaapelował do fanów o modlitwę za żonę.

Rafał Cieszyński o stanie zdrowia Alżbiety Lenskiej. Aktorka przeszła operację mózgu

„Piszę na stronie mojej żony, ponieważ wiem, że ona sama by sobie tego życzyła. Widzę, ile wiadomości przychodzi od was... Prowadziła swój Instagram systematycznie i szanowała każdego, kto do niej napisał. Becia nie będzie przez jakiś czas mogła odpowiadać na wasze wiadomości. W środę miała bardzo poważną operację mózgu. Prosimy o modlitwę”, podkreślił Rafał Cieszyński.

Fani przekazali mu słowa wsparcia i wyrazili nadzieję, że Alżbieta Lenska szybko powróci do pełni sił. Dołączamy się do tych życzeń.

Małżeństwo Rafała Cieszyńskiego i Alżbiety Lenskiej

Aktorska para wzięła ślub cywilny w 2007 roku, zaś rok później w Warszawie odbyła się kościelna uroczystość. Uchodzą za zgodne małżeństwo, które stroni od salonowego blichtru i rzadko pokazuje się razem publicznie. Zamiast tego, skupiają się na wychowywaniu dwójki dzieci, 7-letniej córki Zosi oraz 5-letniego synka Antoniego.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.