Alżbieta Leńska, Rafał Cieszyński
Fot. East News
O NICH JEST GŁOŚNO

Alżbieta Lenska wychodzi dziś ze szpitala! „Dziękuję za wsparcie’’

Jak czuje się aktorka?

Damian Duda 28 maja 2018 12:30
Alżbieta Leńska, Rafał Cieszyński
Fot. East News

Alżbieta Lenska i Rafał Cieszyński mają za sobą trudny czas. Aktorka przeszła poważną operację mózgu. Jak się okazuje, jej stan zdrowia znacznie się poprawił.

Stan zdrowia Alżbiety Lenskiej

Aktorka poinformowała swoich fanów na Instagramie, że dziś opuszcza szpital. Dzień dobry wszystkim. Ja dzisiaj wychodzę. Dzisiaj jest ten dzień, w którym mnie szpital wypuszcza. Ale dzisiaj przyjechała po mnie przyjaciółka wariatka’’, powiedziała swoim fanom żona Cieszyńskiego.

Kiedy 15 maja aktorka i jej mąż wystąpili w spektaklu Kontrabanda w Teatrze Komedia, w przerwie pomiędzy aktami Alżbieta złapała się za głowę i upadła na ziemię. Diagnoza była natychmiastowa: nastąpiło pęknięcie bardzo dużego tętniaka.

Żona aktora przeszła poważną operację. Jednak teraz czuje się zdecydowanie lepiej. Aktor zamieścił na Instagramie poruszający wpis, w którym podziękował lekarzom za okazaną pomoc. Dzięki znakomitym lekarzom i Waszemu wsparciu moja kochana żona czuję się lepiej, a lekarze mówią, że jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo i wkrótce będzie mogła opuścić OIOM i przenieść się na normalny oddział szpitalny, a po jakimś czasie mamy nadzieję, że bardzo krótki, wrócić do domu. Jeszcze raz dziękuję za wsparcie, modlitwy, dobre słowo I całą dobrą energię, którą wysyłaliście w stronę mojej żony i naszej rodziny. Dobrych ludzi na świecie jest znacznie więcej, niż nam się wydaje. Wdzięczny do końca świata i na zawsze’’, napisał Cieszyński.

Życzymy dużo zdrowia!

Alżbeta Lenska
Fot. Instagram

Alżbeta Lenska
Fot. Instagram

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.