Jak czuje się aktorka po wyjściu ze szpitala?

Monika Katarzyna Krupska 29 maja 2018 06:45

W połowie maja Rafał Cieszyński poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o tragicznym stanie zdrowia jego żony, Alżbety Lenskiej. Kobieta zasłabła w teatrze. Diagnoza lekarzy była natychmiastowa: nastąpiło pęknięcie bardzo dużego tętniaka. Aktorka przeszła poważną operację mózgu. Lekarze do samego końca nie wiedzieli, czy przeżyje...

„Nie wiemy co będzie”

Rafał Cieszyński poprosił fanów aktorki o wsparcie i modlitwę. Kilka dni po operacji kobieta poczuła się lepiej. Okazało się, że jej życiu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo. Aktorka podziękowała fanom za wsparcie, nie ukrywała, że była gotowa na najgorsze.

„Dzięki znakomitym lekarzom i Waszemu wsparciu moja kochana żona czuję się lepiej, a lekarze mówią, że jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo i wkrótce będzie mogła opuścić OIOM i przenieść się na normalny oddział szpitalny, a po jakimś czasie mamy nadzieję, że bardzo krótki, wrócić do domu. Jeszcze raz dziękuję za wsparcie, modlitwy, dobre słowo I całą dobrą energię, którą wysyłaliście w stronę mojej żony i naszej rodziny. Dobrych ludzi na świecie jest znacznie więcej, niż nam się wydaje. Wdzięczny do końca świata i na zawsze’’, podziękował również Cieszyński. 

28 maja, czyli po 13 dniach od tragedii Alżbecie Lenskiej udało się opuścić szpital! „Zobaczcie co się dzieje, wracam do domu ze szpitala. Okazało się, że już jestem coraz zdrowsza, że mam coraz więcej sił i że mogę wrócić do domu. Nie wiem co się stało, dlaczego się to stało, myślałam, że umrę, ale okazało się, że żyję. Bardzo wam dziękuję wszystkim. Kocham was i dziękuję za wsparcie”, relacjonowała podróż powrotną do domu aktorka. 

Życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!  

1/6
Alżbeta Lenska
Copyright @Instagram
1/6

Alżbeta Lenska zasłabła w teatrze 

2/6
Alżbeta Lenska
Copyright @instagram@betalenska
2/6

Jej koledzy wezwali pomoc medyczną, lekarze szybko zdiagnozowali co się stało 

3/6
Alżbeta Lenska
Copyright @instagram@betalenska
3/6

U Lenskiej nastąpiło pęknięcie bardzo dużego tętniaka

4/6
Alżbeta Lenska
Copyright @instagram@betalenska
4/6

Rafał Cieszyński, mąż aktorki nie wiedział, czy kobieta przeżyje 

5/6
Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński
Copyright @instagram@betalenska
5/6

Lekarzem udało się uratować Alżbetę 

6/6
Alżbeta Lenska
Copyright @instagram@betalenska
6/6

„Dziękuję za wsparcie”, mówiła na Instagramie 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.