Z ŻYCIA GWIAZD

„Jest moją motywacją”. Alżbeta Lenska o przyjaźni z Tomaszem Oświecińskim

Wiedzieliście, że aktorka trenowała boks?

Gabriela Czernecka 6 czerwca 2018 14:55

Kilka minionych tygodni dla Alżbety Lenskiej były prawdziwym wyzwaniem. Mimo niespodziewanych problemów ze zdrowiem i poważnej operacji mózgu aktorka wciąż zaraża pozytywną energią. Niewielu wiedziało, że w tym trudnym czasie miała okazję liczyć nie tylko na rodzinę, ale i wspaniałego przyjaciela, Tomasza Oświecińskiego. Wszystko zdradził jej najnowszy wpis na Instagramie.

Alżbeta Lenska i Tomasz Oświeciński przyjaźnią się

Na Instagramie Alżbety Lenskiej pojawił się wzruszający wpis, w którym aktorka podzieliła się z internautami swoją bliską relacją z Tomkiem Oświecińskim. Tomasz zasłynął w polskim show-biznesie jako aktor, swoją popularność zyskał głównie dzięki roli Marcina "Stracha" w filmie Pitbull. Później pojawiły się kolejne produkcje, takie jak Botoks, Kobiety mafii czy Kobieta Sukcesu. Od jakiegoś czasu mamy okazję podziwiać go również na planie serialu M jak miłość

Oświeciński szybko zaskarbił sobie sympatie widzów, ale i nie tylko. Od dłuższego czasu przyjaźni się z Alżbetą Lenską. Aktorka przyznała, że w tych trudnych chwilach, jakie ostatnio przeżywała, mogła liczyć na jego wsparcie. „Kiedy spotkałam się z Tomkiem, który jest moim mega pozytywnym kumplem, stał się dodatkowo moją mega motywacją! To nic, że wydawało mi się, że wyglądam jak kosmitka, bo stwierdził, że jestem turbo fighterką i mam być dumna z tego, jak wyglądam”, wyznała Lenska.

Przypomnijmy, że zaledwie dwa tygodnie temu Alżbeta Lenska przeszła ciężką operację. „Lekarz powiedział mi, że pękł mi tętniak, który całą krwią zalał mi głowę. Nie wiem, czy przeżyje Pani, a jeśli przeżyje, nie wiem co będzie”, mogliśmy przeczytać na Instagramie Lenskiej. W jednej chwili życie aktorki odmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni. Gwiazda powoli dochodzi do siebie po operacji mózgu. Na szczęście ogromnego wsparcia udzielają jej najbliżsi, w tym Tomek Oświeciński.

Alżbeta Lenska trenowała boks

„Ponoć muszę gdzieś teraz grać... Mi się dobrze kojarzy Charlize Theron z filmu "Mad Max", więc może ktoś musi zrobić Polską wersję tego fantasy filmu? Całe szczęście kilka lat boksowałam, więc umiem walczyć, ale teraz nie mogę, więc może jak te bohaterki, co przewidywały przyszłość w filmie "Raport Mniejszości", mogę mieć spokojniejszą rolę? Nie mam jeszcze pomysłu, ale uwielbiam Tomka za nakręcenie mnie na filmowe myślenie. Wesoła pozytywna fighterka życzy wam miłego tygodnia”, wyznała.

Jak widać aktorka może liczyć nie tylko na wsparcie kochającego męża i rodziny, ale i przyjaciela, który motywuje ją do działania i pomaga odnaleźć plusy dramatycznej sytuacji, w której się znalazła. I choć najgorsze ma już za sobą, to nie znaczy, że w pełni o tym zapomniała.

 „Pomimo tego że jestem optymistką, to co się wydarzyło wydaje mi się totalnie kosmiczną abstrakcja. Jestem pozytywna, ale nad niektórymi rzeczami się zastanawiam... kiedy będę silna? Kiedy będę gotować? Kiedy będą ćwiczyć znowu? Kiedy będę jeździć autem?”, zastanawia się. W jej głowie wciąż rodzą się kolejne pytania, ale jak sama mówi, najważniejsze jest to, że ma najbliższych, na których zawsze może liczyć: „Wiele jest pytań, ale wiecie co? Cudowne jest mieć wspaniałe wsparcie”. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.