Wiedzieliście, że aktorka trenowała boks?

Gabriela Czernecka 6 czerwca 2018 14:55

Kilka minionych tygodni dla Alżbety Lenskiej były prawdziwym wyzwaniem. Mimo niespodziewanych problemów ze zdrowiem i poważnej operacji mózgu aktorka wciąż zaraża pozytywną energią. Niewielu wiedziało, że w tym trudnym czasie miała okazję liczyć nie tylko na rodzinę, ale i wspaniałego przyjaciela, Tomasza Oświecińskiego. Wszystko zdradził jej najnowszy wpis na Instagramie.

Alżbeta Lenska i Tomasz Oświeciński przyjaźnią się

Na Instagramie Alżbety Lenskiej pojawił się wzruszający wpis, w którym aktorka podzieliła się z internautami swoją bliską relacją z Tomkiem Oświecińskim. Tomasz zasłynął w polskim show-biznesie jako aktor, swoją popularność zyskał głównie dzięki roli Marcina "Stracha" w filmie Pitbull. Później pojawiły się kolejne produkcje, takie jak Botoks, Kobiety mafii czy Kobieta Sukcesu. Od jakiegoś czasu mamy okazję podziwiać go również na planie serialu M jak miłość

Oświeciński szybko zaskarbił sobie sympatie widzów, ale i nie tylko. Od dłuższego czasu przyjaźni się z Alżbetą Lenską. Aktorka przyznała, że w tych trudnych chwilach, jakie ostatnio przeżywała, mogła liczyć na jego wsparcie. „Kiedy spotkałam się z Tomkiem, który jest moim mega pozytywnym kumplem, stał się dodatkowo moją mega motywacją! To nic, że wydawało mi się, że wyglądam jak kosmitka, bo stwierdził, że jestem turbo fighterką i mam być dumna z tego, jak wyglądam”, wyznała Lenska.

Przypomnijmy, że zaledwie dwa tygodnie temu Alżbeta Lenska przeszła ciężką operację. „Lekarz powiedział mi, że pękł mi tętniak, który całą krwią zalał mi głowę. Nie wiem, czy przeżyje Pani, a jeśli przeżyje, nie wiem co będzie”, mogliśmy przeczytać na Instagramie Lenskiej. W jednej chwili życie aktorki odmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni. Gwiazda powoli dochodzi do siebie po operacji mózgu. Na szczęście ogromnego wsparcia udzielają jej najbliżsi, w tym Tomek Oświeciński.

Alżbeta Lenska trenowała boks

„Ponoć muszę gdzieś teraz grać... Mi się dobrze kojarzy Charlize Theron z filmu "Mad Max", więc może ktoś musi zrobić Polską wersję tego fantasy filmu? Całe szczęście kilka lat boksowałam, więc umiem walczyć, ale teraz nie mogę, więc może jak te bohaterki, co przewidywały przyszłość w filmie "Raport Mniejszości", mogę mieć spokojniejszą rolę? Nie mam jeszcze pomysłu, ale uwielbiam Tomka za nakręcenie mnie na filmowe myślenie. Wesoła pozytywna fighterka życzy wam miłego tygodnia”, wyznała.

Jak widać aktorka może liczyć nie tylko na wsparcie kochającego męża i rodziny, ale i przyjaciela, który motywuje ją do działania i pomaga odnaleźć plusy dramatycznej sytuacji, w której się znalazła. I choć najgorsze ma już za sobą, to nie znaczy, że w pełni o tym zapomniała.

 „Pomimo tego że jestem optymistką, to co się wydarzyło wydaje mi się totalnie kosmiczną abstrakcja. Jestem pozytywna, ale nad niektórymi rzeczami się zastanawiam... kiedy będę silna? Kiedy będę gotować? Kiedy będą ćwiczyć znowu? Kiedy będę jeździć autem?”, zastanawia się. W jej głowie wciąż rodzą się kolejne pytania, ale jak sama mówi, najważniejsze jest to, że ma najbliższych, na których zawsze może liczyć: „Wiele jest pytań, ale wiecie co? Cudowne jest mieć wspaniałe wsparcie”. 

1/5
Alżbeta Lenska trenowała boks, Alżbeta Lenska, Tomasz Oświeciński
Copyright @Instagram @betalenska
1/5

Alżbeta Lenska i Tomasz Oświeciński od kilku lat się przyjaźnią.

2/5
Alżbeta Lenska trenowała boks, Alżbeta Lenska, Tomasz Oświeciński
Copyright @Instagram @betalenska
2/5

Lenska wyznała, że Tomasz Oświeciński udziela jej ogromnego wsparcia.

3/5
Alżbeta Lenska trenowała boks, Alżbeta Lenska, Tomasz Oświeciński
Copyright @Instagram @betalenska
3/5

Aktorka wie, że na zawsze może na niego liczyć.

4/5
Alżbeta Lenska trenowała boks, Alżbeta Lenska, Tomasz Oświeciński
Copyright @Instagram @betalenska
4/5

Alżbeta Lenska wyznała także, że przed laty trenowała boks!

5/5
Alżbeta Lenska trenowała boks, Alżbeta Lenska, Tomasz Oświeciński
Copyright @Instagram @betalenska
5/5

Czy uda się jej powrócić do tej pasji? Mocno trzymamy kciuki!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.