Alżbeta Lenska
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Alżbeta Lenska trafiła do szpitala. Aktorka przeszła operację za granicą

W znalezieniu najlepszych lekarzy pomogła jej inna gwiazda

Rafał Kowalski 7 stycznia 2020 14:55
Alżbeta Lenska
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Prawie dwa lata temu, w maju 2018 roku, Alżbeta Lenska musiała niespodziewanie przejść operację mózgu. Aktorka zasłabła w teatrze na chwilę przed rozpoczęciem spektaklu i tylko szybka reakcja lekarzy uratowała jej życie. Nowy Rok 2020 żona Rafała Cieszyńskiego również powitała w szpitalnych murach. Tym razem powodem była kontuzja, której 38-latka doznała na jednym z włoskich stoków.

Alżbeta Lenska o operacji we Włoszech. Co się stało?

Aktorka spędzała ostatnie dni 2019 roku na stoku. W pewnym momencie podczas zjazdów na jednym z włoskich zboczy, w Alżbetę Lenską wjechała grupka dzieci. Członkowie szkółki narciarskiej sprawili, że artystka przewróciła się i odczuwała ogromny ból w ręce. „Witam Was w 2020 roku w nowym wydaniu - a konkretnie ulepszonym o tytan w ręce. Myślałam, że wykorzystałam już limit operacji, a jednak szpitale chyba za mną tęsknią. Ponoć wszystko poszło wzorowo, dlatego opuszczam z pięknym widokiem „kurort” w Bolzano pełna nadziei, że ręka wróci do użytku”, napisała 38-latka na Instagramie.

Na swoim Insta Stories żona Rafała Cieszyńskiego opowiedziała, jak dokładnie wyglądała sytuacja po wypadku. W znalezieniu najlepszych włoskich medyków pomogła jej inna aktorka. „Pytacie wszyscy czy zwichnęłam, czy złamałam rękę. Więc jeśli chcecie wiedzieć to roztrzaskał mi się nadgarstek. Dzięki kochanej Uli Dębskiej zostałam szybko przetransportowana do miejsca, gdzie mi go nastawili. Niestety to nie wystarczyło. Przewieziono mnie więc do innego szpitala, gdzie przeszłam operację. Włożono mi tytan – jak to mówią moje przyjaciółki jestem teraz Iron Manem”, mówiła Alżbeta Lenska w sieci. „Cieszę się, że tylko to się stało. Ręka to nic takiego”, zdążyła dodać i poinformowała, że jest już na lotnisku – na chwilę przed odlotem do Polski.

Aktorka przygotowuje się do wystąpienia w kolejnej sztuce teatralnej. Mamy więc nadzieję, że na czas uda się jej odzyskać siły. Życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

Alżbieta Lenska i Rafał Cieszyński
Fot. Instagram @betalenska

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.