Alżbieta Leńska
Fot. Instagram @betalenska
Z ŻYCIA GWIAZD

To był dla niej ciężki rok! Alżbeta Lenska pokazała coś, czego do tej pory się wstydziła…

Ciężko się nie wzruszyć…

Rafał Kowalski 22 grudnia 2018 07:03
Alżbieta Leńska
Fot. Instagram @betalenska

Gdyby Alżbeta Lenska miała wskazać najbardziej przełomowy rok w swoim życiu to jesteśmy pewni, że wybrałaby 2018. W połowie maja aktorka trafiła do szpitala po tym, jak w przerwie spektaklu pękł jej tętniak. Gwiazda została przewieziona z teatru do szpitala, gdzie przeszła operację mózgu. Dziś czuje się dobrze i zaraża innych pozytywną energią. Jednak jeszcze do niedawna czegoś się wstydziła…

Alżbeta Lenska – filmik ze szpitala

Wczoraj na Instagramie aktorki pojawiło się wideo, które zostało nagrane w maju, dziesiątego dnia od przyjazdu do kliniki. Gwiazda nie miała do tej pory odwagi, by je udostępnić… „Kochani 7 miesięcy temu nagrałam to dla Was...nie udostępniłam wtedy, bo bałam się pokazywać w stanie kiedy byłam podłączona do sprzętu i miałam jeszcze mało sił, żeby Was nie przestraszyć...dziś jak patrzę na to jak wyglądałam i co się stało w maju, aż trudno mi w to uwierzyć. Miałam ogromne szczęście i abstrakcyjnie dobre, pozytywne samopoczucie na OIOMie, czułam miłość i niczego się wtedy nie bałam...”, czytamy na profilu Lenskiej.

Dlaczego aktorka zdecydowała się w końcu pokazać filmik? Wszystko wyjaśniła w dalszej części postu. „Dziś lekki stres...Przede mną całościowe badanie miejsca gdzie czekała na mnie „niespodzianka”...Nie wiem co mnie czeka, ale po raz pierwszy pomimo strachu jestem uśmiechnięta i wierzę, że wszystko będzie dobrze, choć życie jest dziwne, pokręcone i nie przewidywalne, trzeba się nim po prostu cieszyć. Ściskam Was i trzymam kciuki za to, że przede mną już tylko cudowne chwile. Wam życzę samego szczęścia, które wiem, że istnieje”, napisała Alżbeta Lenska.  Mamy nadzieję, że badania wyszły pomyślnie.

Musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem siły i radości, jaką dziś ma w sobie aktorka. Szkoda, że czasem zmieniamy priorytety i otwieramy oczy na wiele spraw dopiero po różnego rodzaju wypadkach, jednak dzięki przypadkowi Alżbety wszyscy możemy się czegoś nauczyć. Spokojnych i zdrowych świąt! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska)

lenska alzbeta
Fot. instagram@beta_lenska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?