O TYM SIĘ MÓWI

Alżbeta Lenska opublikowała filmik, który chwyta za serce...

Aktorka zaczęła życie od nowa!

Olga Figaszewska 13 lipca 2018 21:01
Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński
Fot. instagram@betalenska

Alżbeta Lenska w maju trafiła do szpitala. Okazało się, że w jej mózgu pękł tętniak i doszło do wylewu krwi do mózgu. Operację przeprowadzono natychmiast, ale stan aktorki był krytyczny. „Lekarz powiedział mi, że pękł mi tętniak, który całą krwią zalał mi głowę. Nie wiem, czy przeżyje Pani, a jeśli przeżyje, nie wiem co będzie”, napisała na swoim Instagramie. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Alżbeta Lenska wróciła do pełni sił i dziś zaraża swoją pozytywną energią! Właśnie stworzyła nowy projekt! Czego dotyczy? 

Alżbeta Lenska o swoim projekcie! 

Po dramatycznym wydarzeniu pozostały obcięte włosy i blizna z boku głowy. Alżbeta Lenska długo zastanawiała się, jak rozwiązać kwestię fryzury. Aż w końcu, postanowiła całkowicie ściąć włosy! Właśnie na YouTube pojawił się filmik, na którym uwieczniła jak goli głowę.

„Ten materiał to mój pierwszy osobisty projekt który zrobiłam z myślą o Was. Przez to co mi się przydarzyło, moje stare nastawienie do niektórych rzeczy w życiu zmieniło się na całościowo życiowy optymizm”, czytamy pod materiałem. 

„Mój pomysł na włosy i konkretną fryzurę od razu miałam w głowie, ale chciałam je obciąć razem z Wami dlatego musiałam wrócić do sił żeby stanąć przed kamerą. Pierwszy raz stanęłam przed kamerą w studio nie jako aktorka z przygotowanym tekstem tylko prywatnie Ja z tym co mam w sercu i chcę się z Wami podzielić. Konieczność nowej fryzury z różnych powodów niech Was nie załamuje – przypomnijcie sobie rzeczy które Was cieszą, wtedy zacznie się dobra energia. Genialnie będzie zacząć HAPPY DAY nie martwiąc się fryzurą”, dodała Alżbeta Lenska. 

Mimo przeciwności losu i trudnych doświadczeń, aktorka wciąż myśli o tym, by dzielić się dobrem z innymi ludźmi. Ścięte włosy przekazała na akcję Podziel się dzieciństwem. Ma ona na celu zwiększenie świadomości społecznej na temat problemu wypadania włosów i łysienia u dzieci. Dzięki przekazywanym włosom, możliwe jest wyprodukowanie peruk, które umożliwią dzieciom normalne funkcjonowanie i dadzą szanse na radosne dzieciństwo. 

„Jak wyglądam? Nie mam pojęcia, ale nie będę się tym przejmować i tak będę szczęśliwa. To do czego namówić chcę Was - do tego, żeby uśmiechać się, cieszyć się zdrowiem i życiem, bo jest wiele fajnych rzeczy!”, zakończyła.

Fani są poruszeni jej historią i wielkim sercem! „Poryczałam się, piękny wzruszający filmik", „Popłakałam się :(Jesteś cudowną kobietą i życzę dużo zdrowia kochana :)", Jesteś herosem kobieto, uwielbiam cię za tę energię, autentyczność,za radosc życia i za to ze tym wszystkim zarażasz nawet taką pesymistkę jak ja. Dużo zdrowia życzę ci kochana", czytamy w komentarzach. 

Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński
Fot. instagram@betalenska

Alżbeta Lenska
Fot. instagram@betalenska

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!