Alżbeta Lenska
Fot. instagram@betalenska
Z ŻYCIA GWIAZD

Alżbeta Lenska niedawno przeszła operację mózgu. Jak dziś wygląda jej życie?

„Odkąd wróciłam do życia, trochę się zmieniło”

Gabriela Czernecka 3 czerwca 2018 15:09
Alżbeta Lenska
Fot. instagram@betalenska

Zaledwie dwa tygodnie temu Alżbeta Lenska przeszła ciężką operację. „Lekarz powiedział mi, że pękł mi tętniak, który całą krwią zalał mi głowę. Nie wiem, czy przeżyje Pani, a jeśli przeżyje, nie wiem co będzie”, mogliśmy przeczytać na Instagramie aktorki. W jednej chwili jej życie odmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni. Teraz aktorka dochodzi do siebie po operacji mózgu. Jak wygląda jej życie?

Alżbeta Lenska miała operację mózgu 

Około dwóch tygodni temu na Instagramie Alżbety Lenskiej jej mąż, Rafał Cieszyński zamieścił post, który postawił fanów aktorki w gotowości. Aktor poinformował, że jego małżonka przeszła operację mózgu, podziękował za dotychczasowe wsparcie internautów i poprosił o modlitwę. Później aktorka sama podziękowała fanom za to, że byli przy niej w tym trudnym okresie. 

Gwiazda niedawno wyszła ze szpitala. W zaciszu domu powoli próbuje zmierzyć się z normalnością. W Dzień Dziecka podzieliła się z internautami wzruszającym wpisem pełnym przemyśleń. 

„Co roku w Dzień Dziecka angażowaliśmy się tylko dziećmi, żeby miały cudowny dzień, żeby miały piękne prezenty, żeby były uśmiechnięte i szczęśliwe, a sobie nie myśleliśmy. Zawsze byłam pewna, że nie mogę odpoczywać, że jestem matka do kwadratu, że muszę wszystko dla dzieci robić i skupiać na nich. I wiecie co? Odkąd wróciłam do życia trochę się zmieniło, bo dbamy o wszystkich”, napisała.

Nowa fryzura Alżbety Lenskiej

Alżbeta Lenska teraz stara się celebrować i doceniać każdą chwilę. „Nikt z Nas się nie stresuje, pomimo tego, że każdy robi to, czego potrzebuje! To dla mnie nowość!!! (...). Świat jest piękny!”, czytamy.  Dziś aktorka cieszy się czasem z najbliższymi. To jednak nie znaczy, że zapomniała o tym, co jej się przytrafiło. „Pomimo tego że jestem optymistką, to co się wydarzyło wydaje mi się totalnie kosmiczną abstrakcja🙈 Jestem pozytywna, ale nad niektórymi rzeczami się zastanawiam... kiedy będę silna? Kiedy będę gotować? Kiedy będą ćwiczyć znowu? Kiedy będę jeździć autem?”, rozmyśla. 

Zastanawianie się nad tym, co by było, gdyby gwiazda podsumowuje słowami: „Wiele jest pytań, ale wiecie co? Cudowne jest mieć wspaniałe wsparcie. Rafał kupił wspaniały hamak na nasz balkon żeby się wspaniale odpoczywało, Ja zrobiłam ciasto na pizzę i musiałam odpocząć, ale siostra robi resztę pizzy z mojego przepisu i chyba będzie pyszna”, czytamy pod zdjęciem na Instagramie Lenskiej.

Aktorka uświadamia swoich fanów, że nie ma co się martwić na zapas, a jej jedynym zmartwieniem na dziś jest...fryzura.  „Ogolić czy obciąć oto jest pytanie. To mój dzisiejszy abstrakcyjny temat - cała reszta nie jest dziś ważna, bo niedziela jest cudowna”.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…