Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński
Fot. instagram@betalenska
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Alżbeta Lenska zdecydowała się na drastyczny krok i pokazała nową fryzurę!

Nie będzie ukrywać blizny po operacji?

Weronika Kostyra 5 lipca 2018 19:30
Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński
Fot. instagram@betalenska

W maju Alżbeta Lenska trafiła nagle do szpitala. W przerwie spektaklu, w którym grała, straciła przytomność. Okazało się, że w jej mózgu pękł tętniak i doszło do wylewu krwi do mózgu. Natychmiast przeprowadzono operację, ale stan aktorki był krytyczny. „Lekarz powiedział mi, że pękł mi tętniak, który całą krwią zalał mi głowę. Nie wiem, czy przeżyje Pani, a jeśli przeżyje, nie wiem co będzie”, mogliśmy przeczytać na Instagramie aktorki. Lekarze zrobili co mogli, dlatego Rafał Cieszyński, jej mąż prosił o modlitwę. Wszystko skończyło się dobrze, aktorka wyszła ze szpitala i zaczęła dochodzić do siebie. Po operacji zostały jej tylko obcięte włosy z boku głowy oraz blizna.

Nowa fryzura Alżbety Lenskiej

Po operacji aktorka zaskakuje optymizmem i cieszy się życiem. Alżbeta Lenska długo zastanawiała się, jak rozwiązać kwestię fryzury. W końcu zdecydowała się całkowicie ściąć włosy! obciąć. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem w nowej fryzurze. „Welcome nowa fryzuro”, napisała i zapytała fanów o opinię.

Internauci są zachwyceni i nie szczędzą aktorce komplementów:

„Świetnie, odważna fryzura dla odważnej kobiety”

„Nieważne czy długie czy krótkie... Zawsze wyglądasz pięknie”

„Piękna, silna, niesamowicie pozytywna kobieta!!!!”

„Wojowniczka, super”

Razem z mężem aktorka wychowuje dwójkę dzieci: siedmioletnią Zofię i pięcioletniego Antoniego. Jak podkreśla, teraz cała rodzina przewartościowała swoje życie. Alżbeta Lenska i jej najbliżsi starają się godzić obowiązki z odpoczynkiem i dawaniem sobie nawzajem przestrzeni tak, aby każdy czuł się szczęśliwy. Dramatyczne doświadczenia przypomniały im, jak ważna jest rodzina oraz przysłowiowe „tu i teraz”. 

 

 

Jak Wam minął weekend? Podobno był genialny koncert Beyonce, którego nie zaliczyliśmy, bo trochę głośny się zapowiadał😉Ale jak to w weekend wypada zaliczyliśmy jednak pierwszą imprezkę od dawna! Ninjago Party - a dokładniej Ninjantek Party🙅🏻‍♀️Pamiętacie, że miałam to przygotować jakiś czas temu? Musieliśmy przesunąć termin, ale tyle rzeczy dawno przygotowałam i mieliśmy wczoraj takie wsparcie, że było genialnie😍Nasze dzieciaki zbudowały z klocków lego pojemniki na sztućce na stół, który zastawiliśmy pysznymi bez cukru ciastkami i babeczki. Ozdobiliśmy salę w kilka minut, a logo imprezy, które dałam na ściany i rozdaliśmy na koszulkach dla dzieciaków było hitem😆Cudownie jest być NinjaMamą, dlatego obiecuję wrócić do nagrania wskazówek jak przygotować domowe własnoręczne zaproszenia Ninja😊Tymczasem miłego tygodnia😘 #party #nie #z #beyonce #ninjago #ninjantek #love #kids #happy #mom #and #dad #pyszny #tort #bez #cukru #from @sugarfree_cukiernialight #klocki #lego #mega #rządzą

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.