Alżbieta Leńska
Fot. Instagram @betalenska
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Powrót Alżbety Lenskiej do pracy jest jednym z trudniejszych momentów w jej życiu...

„Dzień zmierzenia się ze swoim strachem”

Weronika Kostyra 26 września 2018 09:58
Alżbieta Leńska
Fot. Instagram @betalenska

Alżbeta Lenska wróciła już do sił po trudnych doświadczeniach. W maju aktorka przeszła operację mózgu po tym, jak pękł jej tętniak. Dzięki szybkiemu działaniu lekarzom udało się uratować jej życie. Wszystko stało się nagle – aktorka po prostu straciła przytomność w trakcie przerwy spektaklu Kontrabanda, w którym grała w Teatrze Komedia. „Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, przewróciłam się, wyłam z bólu, nie wiedziałam co się dzieje”, opisała później to, co się stało. Dzięki opiece lekarzy i kochającej rodzinie Alżbeta Lenska czuje się już dużo lepiej i postanowiła wrócić do pracy.

Alżbeta Lenska boi się powrotu do pracy…

Już kilka dni temu aktorka i jej mąż Rafał Cieszyński pokazali wspólne zdjęcie, na którym razem jechali na spektakl Prywatna klinika, w którym grają oboje. Dzisiejszy dzień będzie jednak dla Alżbety Lenskiej dużo trudniejszy, ponieważ ma wrócić na deski Teatru Komedia i po kilkumiesięcznej przerwie i znów zagrać w Kontrabandzie. Tym samym spektaklu, podczas którego jej życie nieodwracalnie się zmieniło. „No i nastąpił ten dzień... Dzień, którego obawiam się już od maja... Dzień zmierzenia się ze swoim strachem... O wszystkim myślę pozytywnie, ale powrót do miejsca z którego ostatnio zabrała mnie karetka jest dla mnie wyzwaniem...”, przyznała aktorka na Instagramie.

Zmierzenie się z traumą bardzo ją stresuje, ale docenia też, że ma taką możliwość. „Kocham @teatr_komedia i uwielbiam spektakl „KONTRABANDA”, ale po prostu się dziś boję... Podobno jak spadnie się z konia należy na niego wrócić żeby nie mieć traumy... Tak się składa, że w tym spektaklu gra koń Rosie, więc może ta metafora jest dobrym znakiem żeby wskoczyć z powrotem😉 Nie wiem czy mi się dzisiaj uda, ale zrobię wszystko co w mojej mocy, bo przecież dostałam szansę żeby tam wrócić... drugą szansę w życiu... Moje szczęście jest przy mnie i wiem, że jestem w dobrych rękach😍”, pisze.

Życzymy dużo siły i trzymamy kciuki! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No i nastąpił ten dzień...Dzień, którego obawiam się już od maja...Dzień zmierzenia się ze swoim strachem...O wszystkim myślę pozytywnie, ale powrót do miejsca z którego ostatnio zabrała mnie karetka jest dla mnie wyzwaniem... Kocham @teatr_komedia i uwielbiam spektakl „KONTRABANDA”, ale po prostu się dziś boję...Podobno jak spadnie się z konia należy na niego wrócić żeby nie mieć traumy...Tak się składa, że w tym spektaklu gra koń Rosie, więc może ta metafora jest dobrym znakiem żeby wskoczyć z powrotem😉Nie wiem czy mi się dzisiaj uda, ale zrobię wszystko co w mojej mocy, bo przecież dostałam szansę żeby tam wrócić...drugą szansę w życiu...Moje szczęście jest przy mnie i wiem, że jestem w dobrych rękach😍Więc jeśli nie macie planów na dzisiejszy i jutrzejszy wieczór, zapraszam Was serdecznie na 19:00😊 Będzie mi bardzo miło spędzić ten czas z wami❤️😘 #back #to #life #theatre #and #stage #the #actors #crew #best #costume #girl #as #a #friend #pozytywnie #myśleć #spokój #poczuć #wierzyć #że #tym #razem #dam #100% #czując #szczęście #trzymajcie #kciuki

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska)

Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński
Fot. instagram@betalenska

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.