Alżbieta Lenska
Fot. Instagram @betalenska
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Alżbeta Lenska: „Dziś są moje pierwsze urodziny”

Mija rok od dramatycznej walki aktorki o życie

Olga Figaszewska 15 maja 2019 12:51
Alżbieta Lenska
Fot. Instagram @betalenska

Minął rok. Przełomowy, rewolucyjny... 15 maja 2018 roku Alżbeta Lenska trafiła do szpitala. Tętniak, którego aktorka miała w głowie pękł. Lekarze robili wszystko, by uratować jej życie. Nikt nie był do końca pewien, w jakim będzie stanie po operacji. Zmieniło się wszystko, ale na lepsze.  Alżbeta Lenska powróciła silniejsza i podkreśla, że narodziła się na nowo. W poruszającym poście na Instagramie aktorka wraca pamięcią tragicznych wydarzeń sprzed roku.

Alżbeta Lenska o nowym życiu

Alżbeta Lenska dziś przyznaje, że dawniej nie doceniała codzienności. Na każdym kroku starała się sprostać oczekiwaniom innych ludzi i tym własnym. Chciała być perfekcyjna na każdym polu. I nagle wszystko się zmieniło. Dziś żyje na własnych warunkach, pozwala sobie na błędy, cieszy się każdą chwilą z ukochanym mężem i dziećmi.

„Ja to traktuję jak prezent, bo dzięki temu ocknęłam się. Teraz rozumiem, że jestem fajna, warta męża, dzieci, że praca, którą wykonuję jest dobra. Cieszę się i doceniam całe moje teraz”, mówiła niedawno w wywiadzie z Anną Lewandowską dla Baby by Ann.

Dokładnie rok temu aktorka zawalczyła o swoje życie. Z tej okazji postanowiła podzielić się z obserwatorami na Instagramie niezwykłym wpisem.

„Wiem, że może to dziwnie brzmieć, ale dziś są moje pierwsze urodziny. Nie te prawdziwe bom przecież drapieżna sierpniowa lwica, ale te mistyczne...Dokładnie rok temu mój świat się zatrzymał dokładnie w tym miejscu gdzie dziś wieczorem mam swoją premierę spektaklu! Uwierzylibyście w coś takiego? Rok dokładnie zatoczył koło i z miejsca traumatycznego robi dziś miejsce wielkiego święta", wyznała Alżbeta Lenska.

O tym trudnym czasie przypomina już tylko blizna... Aktorka podkreśla, że w takich momentach ważni są ludzie, którzy stoją z boku i stają się największym wsparciem. Doświadczyła ogromnej ilości miłości. Alżbeta Lenska podziękowała wszystkim za wiarę i dobrą energię.

,,Inaczej wyglądałam wtedy, inaczej wyglądam teraz, ale dokładnie tak samo się czuję! Na szczęście nie fizycznie, bo mam zdecydowanie więcej energii i w zdrowym ciele, zdrowego ducha. Za to widzę i pamietam wszystko z tamtych czasów. Piękną bliznę, ogromną miłość koło mnie, cudownych ludzi dookoła, wsparcie, modlitwy, samo dobro i moje bycie baaaardzo powolnym ślimakiem, co dziś z uśmiechem na twarzy wspominam. Dziękuję Wam po raz kolejny, ale nigdy nie skończę dziękować za cudowne wsparcie i wiarę w to, że będzie dobrze. Jestem też wdzięczna tej Górze tam. Za to, że jednak dała mi jeszcze trochę czasu. Love You - życzę Wam cudownego dnia i wierzę, że dziś wieczorem wyjdę na własnych nogach z teatru", zakończyła.

A my życzymy szczęścia i przede wszystkim... zdrowia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska)

Alżbieta Leńska
Fot. Instagram @betalenska

Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński
Fot. Instagram/@betalenska

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.