Alżbeta Lenska
Fot. instagram@betalenska
Z ŻYCIA GWIAZD

Alżbeta Lenska zdobyła się na poruszające wyznanie o mężu i dzieciach!

To, co napisała aktorka, chwyta za serce

Konrad Szczęsny 1 czerwca 2018 12:44
Alżbeta Lenska
Fot. instagram@betalenska

Jej historia poruszyła tysiące internautów. Wszyscy trzymali kciuki za to, by Alżbeta Lenska, żona Rafała Cieszyńskiego i zdolna aktorka, powróciła do pełni sił po tym, jak w połowie maja w jej mózgu pękł tętniak i przeszła skomplikowaną operację. Na szczęście gwiazda jest już w domu, otoczona najbliższymi. Z okazji Dnia Dziecka zamieściła na Instagramie czułą fotografię z mężem i zdobyła się na wzruszające wyznanie dotyczące macierzyństwa i małżeństwa.

Alżbeta Lenska o Rafale Cieszyńskim, macierzyństwie i dzieciach

Alżbeta Lenska podkreśliła, że przed tym, jak trafiła do szpitala i stanęła oko w oko ze śmiercią, żyła na pełnych obrotach, ulegała presji bycia perfekcyjną matką i żoną i starała się wszelkie domowe czynności wykonywać sama.

„Co roku w Dzień Dziecka angażowaliśmy się tylko dziećmi, żeby miały cudowny dzień, żeby miały piękne prezenty, żeby były uśmiechnięte i szczęśliwe, a sobie nie myśleliśmy. Zawsze byłam pewna, że nie mogę odpoczywać, że jestem matka do kwadratu, że muszę wszystko dla dzieci robić i skupiać na nich. I wiecie co? Odkąd wróciłam do życia trochę się zmieniło, bo dbamy o wszystkich😁”, rozpoczęła wpis aktorka.

Dodała, że w tym roku wszystko wygląda zupełnie inaczej.

„Rafał jest dziś w pracy i cieszę, że robi to co lubi, Ja odpoczywam, koleżanka zabrała na zabawę Zosię od rana i pewnie szaleją, a Antek spędza dzień z najlepszymi kolegami. Nikt z Nas się nie stresuję, pomimo tego, że każdy robi to czego potrzebuje! To dla mnie nowość!!!”, podkreśliła wyraźnie podekscytowana aktorka.

Zaznaczyła również, że choć wszyscy spędzają ten dzień inaczej i z dala od siebie, nikt nie ma wątpliwości, że takie rozwiązanie jest kompromisem i nie ma żadnego wpływu na silne uczucie, które ich łączy.

„Ten na zdjęciu mężuś cały dzień dziś będzie pracował i nie spotka Nas, ale kocha Nas serio serio mając zawsze śmieszną minę, a My po południu spędzimy piękny czas z naszymi znajomymi, który zdeklarowali się nami zająć - świat jest piękny😍A Wam dziś życzę tego samo - szczęscia😘 #happy #day #stay #positive #love #family#huby #kids #and #good #half #bold #me”, zakończyła wpis Alżbeta Lenska.

Internauci podziękowali aktorce w komentarzach za tak mocne i mądre słowa i przekazali najlepsze życzenia zarówno jej, jak i jej najbliższym.  

 

Co roku w Dzień Dziecka angażowaliśmy się tylko dziećmi, żeby miały cudowny dzień, żeby miały piękne prezenty, żeby były uśmiechnięte i szczęśliwe, a sobie nie myśleliśmy. Zawsze byłam pewna, że nie mogę odpoczywać, że jestem matka do kwadratu, że muszę wszystko dla dzieci robić i skupiać na nich. I wiecie co? Odkąd wróciłam do życia trochę się zmieniło, bo dbamy o wszystkich😁Rafał jest dziś w pracy i cieszę, że robi to co lubi, Ja odpoczywam, koleżanka zabrała na zabawę Zosię od rana i pewnie szaleją, a Antek spędza dzień z najlepszymi kolegami. Nikt z Nas się nie stresuję, pomimo tego, że każdy robi to czego potrzebuje! To dla mnie nowość!!! Ten na zdjęciu mężuś cały dzień dziś będzie pracował i nie spotka Nas, ale kocha Nas serio serio mając zawsze śmieszną minę, a My po południu spędzimy piękny czas z naszymi znajomymi, który zdeklarowali się nami zająć - świat jest piękny😍A Wam dziś życzę tego samo - szczęscia😘 #happy #day #stay #positive #love #family #huby #kids #and #good #half #bold #me

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska)

 

KOCHAM WAS!!! Za dobre słowo, pozytywne myślenie, optymizm i wszystko co dobre😇 Próbowałam odpisać na wszystkie wiadomości na insta, ale nie mam szansy, jest Was tyle że nie nadążam🙈 Dlatego dziękuję za wszystko i całą miłość❤️Jestem pełna szcześcia wiecie? Ok, może wyglądam trochę jak zombie, trochę łysa, trochę nie, ale cała reszta jest niesamowita! Każda moja praca czeka na mnie aż będę silna🤩Mieszanie jakoś niania i wiewiórki pięknie przygotowały na mój przyjazd, przyjaciele wszyscy maja pomysły jak mnie witać, a Rafał...jest najszczęśliwszy na świecie😍Dlatego Ja uczę się odpoczywać i cieszę się, że do Was wróciłam🤗 Cudownego tygodnia, wysyłam Wam swoją miłość❤️ #happy #time #relax #stay #positive

Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.