Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński
Fot. Instagram/@betalenska
Z ŻYCIA GWIAZD

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński trzeci raz powiedzieli sobie „tak”!

„Całość była anielską zabawą”

Monika Katarzyna Krupska 1 listopada 2018 18:10
Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński
Fot. Instagram/@betalenska

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński odnowili przysięgę małżeńską! Aktorzy szczęśliwą wiadomość przekazali za pośrednictwem Instagrama. O trzecim ślubie mówili już kilka miesięcy temu na antenie Dzień Dobry TVN. Teraz stało się to rzeczywistością!

Alżbeta Lenska odnowiła przysięgę małżeńską 

W maju tego roku Alżbeta Lenska zasłabła w teatrze i trafiła do szpitala. Okazało się, że pękł jej w mózgu tętniak i musi przejść pilną operację. Lekarze nie dawali dużych szans aktorce, jednak ta wybudziła się po operacji i szybko doszła do siebie. Dziś zaledwie pięć miesięcy po tragicznych wydarzeniach Lenska już zdążyła wrócić do pracy i właśnie po raz trzeci stanęła na ślubnym kobiercu. Szczęśliwą nowiną pochwaliła się w sieci. Przeczytajcie, co napisała.

„Od jakiegoś czasu zastanawiałam się kiedy będzie najlepszy dzień żeby podzielić się z Wami Naszym jednym z najcudowniejszych dni. Jak widzicie chodzi o trzeci ślub lub jak Rafał mówi - odnowienie przyrzeczenia ślubnego. Na dzisiejszy dzień nie padło przypadkiem... Czując się tak jak dziś, szczęśliwa, wzruszona i tuląca w myślach moją ukochaną babcię, która wsparła mnie z „tamtej” strony nigdy nie czułam... Na naszych zaproszeniach na ceremonię ślubu było napisane dokładnie: „Z tej okazji, że mamy wielkie szczęście i możemy wspólnie świętować 10-tą rocznicę ślubu, chcemy zrobić to na nowo”, zaczęła Lenska.

Dodała, że ceremonia w kościele była podziękowaniem dla Rafała, za to że jest przy niej i ją kocha. A impreza, która towarzyszyła uroczystości była dla przyjaciół i bliski, których aktorka kocha i chciała przytulić, a także podziękować za „serce i modlitwy za nią”. 

„Od lat wspieramy Dom Aniołów Stróżów i może to dziwne, ale poczułam, że te prawdziwe anioły, w maju wsparły Nas. Więc cała zabawa u Nas nie była weselem, bardziej „anielską” zabawą - skrzydła, aureolki i dużo dobrej energii. Mogłabym pisać o tym bardzo długo i płakać jak teraz pisząc to, chce Wam powiedzieć jedno - cieszcie się każdą chwilą, każdym dniem i pamiętajcie, że dusze, które kochacie i za które dziś się modlicie na pewno Was kochają i wspierają”, zakończyła.

Alżbecie i Rafałowi serdecznie gratulujemy!  

lenska alzbeta
Fot. instagram@beta_lenska

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.