O NICH JEST GŁOŚNO

Los wystawił ich na próbę. Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński opowiedzieli o swojej miłości

„To ja oświadczyłam się Rafałowi po dziesięciu latach”

Olga Figaszewska 23 marca 2019 13:55

Przetrwali najtrudniejszy okres w swoim życiu. Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński dziś są sobie jeszcze bardziej bliscy. W sobotę zasiedli na kanapie Dzień Dobry TVN i opowiedzieli o swojej niezwykłej relacji, zdradzili również, jak dziś wygląda ich życie. 

Jak dziś czuje się Alżbeta Lenska? 

Rok temu, w maju Alżbeta Lenska zasłabła w teatrze i trafiła do szpitala. Okazało się, że pękł jej w mózgu tętniak. Aktorka walczyła o życie. Wówczas jej mąż, Rafał Cieszyński opublikował na Instagramie żony poruszający wpis, w którym poprosił jej fanów o wsparcie i modlitwę.  Życzenia powrotu do zdrowia i słowa otuchy napływały z całej Polski! ,,Odzew był tak potężny. Nie wiedziałem, że tyle wspaniałych ludzi jest przy nas", mówił aktor w rozmowie z Dzień Dobry TVN. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie. Po skomplikowanej operacji szybko wróciła do pełni sił, zaczęła cieszyć się życiem i docenia każdą chwilę.

W sobotę aktorka i jej mąż byli gośćmi porannego wydania Dzień Dobry TVN. W rozmowie z prowadzącymi zdradzili, jak tragiczne wydarzenia sprzed roku odcisnęły się na ich życiu. Jak dziś czuje się Alżbeta Lenska?

,,Czuję się niesamowicie pozytywnie i dobrze. Czasem reaguje jak meteopata na pogodę. Czasami jestem senna, boli mnie głowa. Nie myślimy o tym, co się działo, a co się dzieje i co będzie się działo w przyszłości", mówi aktorka. 

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński o miłości 

Wiele rzeczy w życiu aktorskiej pary przewartościowało się na nowo. Niedawno po raz trzeci stanęli na ślubnym kobiercu. Chcieli otworzyć nowy rozdział i uznali, że to będzie dobre rozpoczęcie. 

,,To ja oświadczyłam się Rafałowi po dziesięciu latach. To on był taki zawsze cudowny. Starał się, przynosił kwiatki. Był rycerzem na białym koniu, a ja nie zawsze byłam żoną biegającą koło męża. Chciałam mu udowodnić,  że to doceniam i cieszę się, że był przy mnie w ciężkich chwilach. Tak naprawdę chciałam, żeby ten ślub był dla niego, że ja nadal chcę! Czułam się dobrze z tym, że mogę po 15 latach pokazać, że to nie tylko on biega obok mnie i teraz ja coś oddaje z siebie", mówiła poruszajaco Alżbeta Lenska. 

Alżbeta Lenska plany na przyszłość 

Gwiazda nie ukrywa, że po traumatycznych wydarzeniach sprzed roku pozostały jedynie wspomnienia. Alżbeta Lenska teraz nie zwalnia tempa. Gra w teatrze, prowadzi Pozytywkę, program który przybliża widzom codzienność osób niepełnosprawnych, a wkrótce na rynku pojawi się je książka! Aktorka zamierza opisać w niej to, co spotkało ją w 2018 roku. I nie ukrywa, że pragnie, by za jej przykładem inne kobiety również popatrzyły z optymizmem w przyszłość 

,,Będzie o tym, czego doświadczyłam i o tym, że można być pozytywnym i cieszyć się, tym co teraz. Nie przejmować się, że trzeba być idealnym", zakończyła aktorka. 

Mamy nadzieję, że uda jej się zrealizować wszystkie plany!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.