O NICH JEST GŁOŚNO

Los wystawił ich na próbę. Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński opowiedzieli o swojej miłości

„To ja oświadczyłam się Rafałowi po dziesięciu latach”

Olga Figaszewska 23 marca 2019 13:55

Przetrwali najtrudniejszy okres w swoim życiu. Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński dziś są sobie jeszcze bardziej bliscy. W sobotę zasiedli na kanapie Dzień Dobry TVN i opowiedzieli o swojej niezwykłej relacji, zdradzili również, jak dziś wygląda ich życie. 

Jak dziś czuje się Alżbeta Lenska? 

Rok temu, w maju Alżbeta Lenska zasłabła w teatrze i trafiła do szpitala. Okazało się, że pękł jej w mózgu tętniak. Aktorka walczyła o życie. Wówczas jej mąż, Rafał Cieszyński opublikował na Instagramie żony poruszający wpis, w którym poprosił jej fanów o wsparcie i modlitwę.  Życzenia powrotu do zdrowia i słowa otuchy napływały z całej Polski! ,,Odzew był tak potężny. Nie wiedziałem, że tyle wspaniałych ludzi jest przy nas", mówił aktor w rozmowie z Dzień Dobry TVN. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie. Po skomplikowanej operacji szybko wróciła do pełni sił, zaczęła cieszyć się życiem i docenia każdą chwilę.

W sobotę aktorka i jej mąż byli gośćmi porannego wydania Dzień Dobry TVN. W rozmowie z prowadzącymi zdradzili, jak tragiczne wydarzenia sprzed roku odcisnęły się na ich życiu. Jak dziś czuje się Alżbeta Lenska?

,,Czuję się niesamowicie pozytywnie i dobrze. Czasem reaguje jak meteopata na pogodę. Czasami jestem senna, boli mnie głowa. Nie myślimy o tym, co się działo, a co się dzieje i co będzie się działo w przyszłości", mówi aktorka. 

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński o miłości 

Wiele rzeczy w życiu aktorskiej pary przewartościowało się na nowo. Niedawno po raz trzeci stanęli na ślubnym kobiercu. Chcieli otworzyć nowy rozdział i uznali, że to będzie dobre rozpoczęcie. 

,,To ja oświadczyłam się Rafałowi po dziesięciu latach. To on był taki zawsze cudowny. Starał się, przynosił kwiatki. Był rycerzem na białym koniu, a ja nie zawsze byłam żoną biegającą koło męża. Chciałam mu udowodnić,  że to doceniam i cieszę się, że był przy mnie w ciężkich chwilach. Tak naprawdę chciałam, żeby ten ślub był dla niego, że ja nadal chcę! Czułam się dobrze z tym, że mogę po 15 latach pokazać, że to nie tylko on biega obok mnie i teraz ja coś oddaje z siebie", mówiła poruszajaco Alżbeta Lenska. 

Alżbeta Lenska plany na przyszłość 

Gwiazda nie ukrywa, że po traumatycznych wydarzeniach sprzed roku pozostały jedynie wspomnienia. Alżbeta Lenska teraz nie zwalnia tempa. Gra w teatrze, prowadzi Pozytywkę, program który przybliża widzom codzienność osób niepełnosprawnych, a wkrótce na rynku pojawi się je książka! Aktorka zamierza opisać w niej to, co spotkało ją w 2018 roku. I nie ukrywa, że pragnie, by za jej przykładem inne kobiety również popatrzyły z optymizmem w przyszłość 

,,Będzie o tym, czego doświadczyłam i o tym, że można być pozytywnym i cieszyć się, tym co teraz. Nie przejmować się, że trzeba być idealnym", zakończyła aktorka. 

Mamy nadzieję, że uda jej się zrealizować wszystkie plany!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?