Alżbeta Lenska
Fot. instagram@betalenska
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Alżbeta Lenska czuje się coraz lepiej! Jaki jest stan zdrowia aktorki? 

„Nie ma jak doceniać proste rzeczy’’

Damian Duda 15 czerwca 2018 07:40
Alżbeta Lenska
Fot. instagram@betalenska

Alżbeta Lenska przez kilka tygodni była bohaterką numer jeden polskich mediów. Kiedy wszystkie serwisy internetowe obiegła informacja, że żona aktora Rafała Cieszyńskiego przeszła skomplikowaną operację mózgu, wszyscy trzymali za nich kciuki. To było dla niej traumatyczne przeżycie. Na szczęście gwiazda już wraca do formy!

Stan zdrowia Alżbety Lenskiej

„Lekarz powiedział mi, że pękł mi tętniak, który całą krwią zalał mi głowę. Nie wiem, czy przeżyje Pani, a jeśli przeżyje, nie wiem, co będzie”, napisała na Instagramie gwiazda tuż po przebytej operacji. Mimo że aktorka ma za sobą traumatyczne przeżycia, nie poddaje się. I podkreśla, że ma dla kogo żyć.

Na Instagramie Lenska opublikowała niezwykle optymistyczny wpis, w którym pochwaliła się, że pierwszy raz od operacji może prowadzić samochód.

„Hello z pierwszej jazdy autem po długim czasie. Mam wspaniałą lekarkę, która namawia mnie na wiele rzeczy i jest cudowna. Ja dziś chciałam się przejechać autem i czuję się jak świeżutki kierowca. Nie ma jak doceniać proste, genialne rzeczy”, napisała aktorka. 

Wszystko wskazuje na to, że Alżbeta Lenska wraca do zdrowia. Bo, jak widzimy na zdjęciach, gwiazda wygląda na bardzo szczęśliwą! 

Rafał Cieszyński schudł i posiwiał po pobycie Alżbety Lenskiej w szpitalu
Fot. Instagram @rafal_cieszynski
 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.