Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Allan Krupa obchodzi 17. urodziny! Edyta Górniak złożyła mu wyjątkowe życzenia

„Pamiętam każdy dzień Twojego życia”

Olga Figaszewska 28 marca 2021 12:15
Allan Krupa, Edyta Górniak
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Aż trudno uwierzyć, że czas tak szybko płynie. Edyta Górniak zamieściła w sieci poruszający wpis. Wokalistka złożyła wyjątkowe życzenia urodzinowe swojemu synowi. Allan Krupa skończył 17 lat! ,,Pamiętam każdy dzień Twojego życia Synek", napisała Edyta Górniak. Post gwiazdy chwyta za serce!

Allan Krupa skończył 17 lat. Edyta Górniak złożyła mu wyjątkowe życzenia

Edyta Górniak zawsze podkreśla, jak bardzo jest dumna ze swojego syna. Allan jest niezwykle uzdolniony muzycznie. Tworzy własne utwory, a niedawno rozpoczął naukę w szkole wojskowej. Edyta Górniak mocno wspiera go w realizacji marzeń i życiowych celów. Mama i syn wypracowali sobie cudowną relację opartą na zaufaniu, przyjaźni.

Zobacz też: Czy Allan Krupa przystąpi w tym roku do matury? Edyta Górniak mu to odradzała...

Allan Krupa 27 marca obchodził swoje 17 urodziny! Z tej okazji wokalistka postanowiła złożyć mu wyjątkowe życzenia. Edyta Górniak wspomina dzień narodzin syna. 

„Nie wiem kiedy, nie wiem jak minęło 17 lat... Pamietam każdy dzień Twojego życia Synek. Twój pierwszy płacz, zachrypnięty, jakbyś prześpiewał koncert rockowy 💁🏻‍♀️Ty dziś wiesz i rozumiesz o wiele więcej, niż ja w Twoim wieku. Jestem dumna z Twojego rozwoju i planów. Przykro mi, że przyszło Ci żyć w tak wymagających czasach, ale zawsze szybko adaptujesz się do okoliczności, więc wiem, że sobie poradzisz. Jesteś mądry", napisała wokalistka. 

Edyta Górniak z synkiem w sesji VIVY! z 2009 roku: 

Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA


„Kocham Cię i życzę Ci, abyś zawsze świadomie kreował własną rzeczywistość. Abyś oddawał Energie tylko tam, gdzie warto ją dedykować. Abyś ufał Bogu i ufał sobie. Abyś mądrze wybierał. Rób tylko to, co nie rani innych i tylko to, co daje Ci szczęście. KoCie Mama”, zakończyła wpis Edyta Górniak.

Sprawdź też: Edyta Górniak: „To jedyny mężczyzna, który nigdy nie sponiewierał mojego oddania i zaufania”

,,Wychowałaś go najlepiej przez te 17 lat, jesteśmy dumni! Wszystkiego najlepszego dla Allana", ,,Piękne życzenia ❤️ jest Pani wspaniałą mamą", ,,Wszystkiego dobrego dla Allana!❤️🥳", pisali fani w komentarzach. 

My także przyłączmy się do tych życzeń!  

Edyta Górniak z synkiem, Allanem w sesji VIVY! z  2009 roku

Edyta Górniak, Allan Krupa, Viva! 2009
Fot. Iza Grzybowska/YOYK

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.