Alicja Bachleda-Curuś
O TYM SIĘ MÓWI

Alicja Bachleda-Curuś nową gwiazdą stacji TVN. Co na to Małgorzata Kożuchowska?

Szykuje się kolejny konflikt w show-biznesie

Gabriela Czernecka 28 czerwca 2018 10:57
Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś nową gwiazdą TVN? Wszystko na to wskazuje! Po pięciu sezonach serialu Druga Szansa Małgorzata Kożuchowska była tą, która zapisała się widzom jako największa gwiazda stacji. Jesienią zastąpi ją jednak Alicja Bachleda-Curuś, która dostała główną rolę w nowej produkcji TVN. Czyżby szykował się kolejny konflikt w polskim show-biznesie?

Druga Szansa: Małgorzata Kożuchowska gwiazdą stacji TVN

Przez ostatnie lata to Małgorzata Kożuchowska była największą gwiazdą stacji. Widzowie mieli okazję śledzić losy granej przez niej postaci w Drugiej szansie przez dwa lata. Przez ten czas powstało aż pięć sezonów serialu. Niestety niedawno przedstawiciele stacji poinformowali o zakończeniu serialu. Zapowiedziano jednak, że choć chwilowo Małgorzata Kożuchowska zniknie z ekranów, to już niebawem pojawi się w kolejnej produkcji stacji. 

Pojawiały się jednak głosy, że aktorka Drugiej Szansy nie jest zbytnio zadowolona z takiego obrotu spraw. Mówiono, że Kożuchowska boi się, że Alicja Bachleda-Curuś tak przypadnie widzom do gustu, że jej postać na ekranach nie będzie już tak wyczekiwana, a aktorka nie będzie miała tak naprawdę do czego wracać. Wygląda na to, że były to jedynie plotki.

Małgorzata Kożuchowska nie robi sobie przerwy od grania, bowiem właśnie przebywa na planie najnowszego filmu Patryka Vegi, gdzie zachwyca swoją metamorfozą. To będzie dla niej kolejne wyzwanie aktorskie. I choć przez najbliższe miesiące nie zobaczymy gwiazdy na ekranach naszych telewizorów, to wygląda na to, że aktorka ma świetnie zastępstwo. 

Nowy serial TVN Pod powierzchnią: Alicja Bachleda-Curuś nową gwiazdą stacji

Podczas nieobecności Kożuchowskiej postanowiono dać szansę innej gwieździe wielkiego formatu. Już jesienią w stacji TVN pojawi się nowy serial z Alicją Bachledą-Curuś. Pod powierzchnią to nowy serial stacji, którego akcja toczy się w Płocku. Fabuła ma opierać się na historii pewnego z pozoru szczęśliwego małżeństwa, które skrywa mroczną tajemnicę.

W rolach głównych zobaczymy Alicję oraz Bartłomieja Topę. Losy ich bohaterów przeplotą się z bohaterami (ojcem i zbuntowaną córką), których zagrają Łukasz Simlat i Maria Kowalska. „Pewnego dnia pod koniec wakacji ścieżki tych bohaterów skrzyżują się. Ich nieuchronne spotkanie będzie początkiem burzliwych i pełnych namiętności wydarzeń oraz doprowadzi do zbrodni. Losy całej czwórki splotą się nierozerwalnie”, podaje portal wirtualnemedia.pl.

Wygląda na to, że szykuje się wielki powrót Alicji Bachledy-Curuś do polskiej telewizji. Aktorka nie zagrała w żadnym serialu od dwudziestu lat! Ostatni raz polskim widzom pokazała się w 2016 roku. Wówczas fani jej talentu mieli okazję podziwiać ją w dwóch filmach: Pitbull. Niebezpieczne kobiety oraz 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Jak poradzi sobie, grając w serialu? Dowiemy się już niebawem!  

Małgorzata Kożuchowska, Alicja Bachleda-Curuś, VIVA!

Alicja Bachleda-Curuś, VIVA! październik 2010, VIVA! 21/2010
Fot. Robert Wolański

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…