O TYM JEST GŁOŚNO

Alicja Bachleda-Curuś o miłości! Jaki jest jej ideał mężczyzny?

„Mówiłam sobie, że nigdy nawet nie spojrzę na polskiego chłopca”.

Olga Figaszewska 1 marca 2018 13:45

Alicja Bachleda-Curuś rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, zwłaszcza o miłości. W jednym z wywiadów aktorka zdradziła, że już jako mała dziewczynka miała swój ideał mężczyzny! „Mówiłam sobie, że nigdy nawet nie spojrzę na polskiego chłopca”, zaznacza. Czy zmieniła zdanie?

Alicja Bachleda-Curuś o związku z Colinem Farrellem

Życie uczuciowe Alicji Bachledy-Curuś wciąż pozostaje tajemnicą. Gwiazda stara się chronić swoją prywatność. Dwa lata temu uchyliła rąbka tajemnicy. „Będąc małą dziewczynką - miała sześć czy siedem lat - mówiłam sobie, że nigdy nawet nie spojrzę na polskiego chłopca, bo ci amerykańscy są o tyle wspanialsi, piękniejsi, mają takie białe zęby…”, zdradziła Alicja Bachleda-Curuś w wywiadzie dla Harper’s Bazaar Polska.

Mimo że związek Alicji Bachledy-Curuś z Colinem Farrellem nie przetrwał próby czasu, aktorka ciepło wypowiada się o byłym partnerze, z którym ma syna. Byli parą od 2008 roku. Rok później 7 października na świat przyszedł ich syn, Henry Tadeusz Farrell. W styczniu 2011 Bachleda-Curuś oficjalnie potwierdziła swoje rozstanie z Farrellem w rozmowie z Twoim Stylem

„Ważne, by spojrzeć na związek z boku i zastanowić się, czy idziemy we właściwym kierunku. Cieszę się, że nam się to udało i podjęliśmy z Colinem decyzję, by nasz związek przerodził się w ten bardziej przyjacielski, równocześnie odnosząc się z szacunkiem do uczucia, które nas łączyło. Bo mimo że nie żyjemy razem, jesteśmy sobie bliscy i wzajemnie się wspieramy. I zależy nam, żeby w miłości wychowywać naszego Henia”, wyznała na łamach magazynu.

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat są parą?

Od tamtej pory oficjalnie nie wypowiada się na temat swoich związków. Jednak od pewnego czasu mówi się, że wieloletnia przyjaźń Marcina Gortata z Alicją Bachledą-Curuś przerodziła się w miłość. Okrzyknięto ich nawet najbardziej tajemniczą parą polskiego show-biznesu. Sami zainteresowani do tej pory oficjalnie nie potwierdzili, ale też nie zdementowali tych rewelacji.

Pierwsze plotki o ich romansie pojawiły się w mediach w kwietniu tego roku. Kiedy  Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś pojawili się razem na garden party organizowanym z okazji 91. urodzin królowej Elżbiety, tylko podgrzali atmosferę wokół siebie. Na początku sierpnia spędzili ponoć razem wakacje.

Koszykarz w ostatnim wywiadzie dla Forbesa przyznał, że jest zakochany. „Czy kiedyś odpocznę? Na pewno. W moim życiu pojawiła się kobieta i coraz częściej myślę o rodzinie. Ludzie w mojej fundacji też się starzeją”, zdradził. Chociaż nazwisko aktorki nie pada, można się domyślić, że to ona jest wybranką jego serca.

Z kolei aktorka zapytana o związek z Marcinem Gortatem, w magazynie Grazia opowiedziała: „Nie pytaj mnie o Marcina. Staram się nie opowiadać o swoim życiu prywatnym, między innymi dlatego, że nie chcę tworzyć dodatkowej przestrzeni do plotek”. Jednak nie zaprzeczyła, że ze sportowcem łączy ją bliska relacja...

Uważasz, że Alicję Bachledę-Curuś i Marcina Gortata łączy coś więcej niż przyjaźń? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.