O NIEJ JEST GŁOŚNO

Alicja Bachleda-Curuś zachwyca na najnowszym zdjęciu! 

Fani nie szczędzą jej komplementów!

Olga Figaszewska 5 lipca 2019 17:51
Alicja Bachleda-Curuś, VIVA! październik 2010, VIVA! 21/2010
Fot. Robert Wolański

Alicja Bachleda-Curuś zaskoczyła swoich fanów. Aktorka w wyjątkowy sposób uczciła amerykańskie święto. Zdjęcie, które opublikowała z okazji Dnia Niepodległości wywołało prawdziwe poruszenie. Tak odważna jeszcze nie była?

Alicja Bachleda-Curuś zachwyca na Instagramie

Alicja Bachleda-Curuś na miejsce do życia wybrała Los Angeles. Po raz pierwszy pojechała tam, gdy miała 16 lat. Zachwyciła się pięknem natury. Ale gwiazda nie ukrywa, że to miasto kontrastów. „Marzyłam, by przejść się słynną Aleją Gwiazd w Hollywood. Niestety, ta zaoferowała mi uczucie rozczarowania. (...) Potrzebowałam kilku lat, żeby znaleźć te piękne, prawdziwe miejsca, z dala od turystycznych atrakcji”, mówiła w VIVIE!. To teraz jej drugi dom.

Nic dziwnego, że gwiazda postanowiła uczcić Dzień Niepodległości. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym Alicja Bachleda-Curuś pozuje w sukience ze wzorem amerykańskiej flagi. ,,Szczęśliwego dnia 4. lipca! Trzęsienie ziemi rano, fajerwerki wieczorem. Co za dzień!", napisała.

A fani zwrócili uwagę na jej figurę i wyeksponowane nogi. W komentarzach nie szczędzą jej komplementów!

„Prawdziwa piękność 😍😍😍😍”, „Wyglądasz oszolamiajaco 😍”, „Naprawdę seksownie”, czytamy.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Alicja Bachleda (@alicjabc)

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś, Viva!
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.