Alicja Bachleda-Curuś, VIVA! październik 2010, VIVA! 21/2010
Fot. Robert Wolański
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Alicja Bachleda-Curuś zachwyca na najnowszym zdjęciu! 

Fani nie szczędzą jej komplementów!

Olga Figaszewska 5 lipca 2019 17:51
Alicja Bachleda-Curuś, VIVA! październik 2010, VIVA! 21/2010
Fot. Robert Wolański

Alicja Bachleda-Curuś zaskoczyła swoich fanów. Aktorka w wyjątkowy sposób uczciła amerykańskie święto. Zdjęcie, które opublikowała z okazji Dnia Niepodległości wywołało prawdziwe poruszenie. Tak odważna jeszcze nie była?

Alicja Bachleda-Curuś zachwyca na Instagramie

Alicja Bachleda-Curuś na miejsce do życia wybrała Los Angeles. Po raz pierwszy pojechała tam, gdy miała 16 lat. Zachwyciła się pięknem natury. Ale gwiazda nie ukrywa, że to miasto kontrastów. „Marzyłam, by przejść się słynną Aleją Gwiazd w Hollywood. Niestety, ta zaoferowała mi uczucie rozczarowania. (...) Potrzebowałam kilku lat, żeby znaleźć te piękne, prawdziwe miejsca, z dala od turystycznych atrakcji”, mówiła w VIVIE!. To teraz jej drugi dom.

Nic dziwnego, że gwiazda postanowiła uczcić Dzień Niepodległości. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym Alicja Bachleda-Curuś pozuje w sukience ze wzorem amerykańskiej flagi. ,,Szczęśliwego dnia 4. lipca! Trzęsienie ziemi rano, fajerwerki wieczorem. Co za dzień!", napisała.

A fani zwrócili uwagę na jej figurę i wyeksponowane nogi. W komentarzach nie szczędzą jej komplementów!

„Prawdziwa piękność 😍😍😍😍”, „Wyglądasz oszolamiajaco 😍”, „Naprawdę seksownie”, czytamy.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Alicja Bachleda (@alicjabc)

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś, Viva!
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.