Alicia Vikander i Michael Fassbender
Fot. East News
O NICH JEST GŁOŚNO

Najpiękniejsza para Hollywood, Alicia Vikander i Michael Fassbender, chcą się pobrać?! Znamy odpowiedź!

Weronika Kostyra 7 września 2017 09:30
Alicia Vikander i Michael Fassbender
Fot. East News

Odkąd wyszło na jaw, że 28-letnia Alicia Vikander i 40-letni Michael Fassbender są parą, nie słabną zachwyty. Od razy okrzyknięto ich najpiękniejszą parą Hollywood. Oboje piękni i utalentowani bardzo do siebie pasują, ale nie obnoszą się swoim związkiem. Rzadko pokazują się razem, a w wywiadach nie opowiadają o miłości. Brytyjskiemu „Daily Mail” udało się jednak dowiedzieć, że para zdecydowała się na kolejny krok i zamierza wkrótce się pobrać. Kiedy?

Ślub Alicii Vikander i Michaela Fassbendera

Według plotek ślub może odbyć się już w przyszłym miesiącu! Zakochani planują ceremonię na hiszpańskiej Ibizie. Wszystkie informacje są pilnie strzeżoną tajemnicą. Nawet zaproszeni goście nie znają szczegółów. Mają rozstać zabrani z lotniska i przewiezieni do hotelu. Przyszły pan młody sam organizuje ślub i nie szczędzi na to środków. Wedle tabloidów ma to być „impreza roku”.

Uczucie między aktorami rozkwitło w 2014 roku na planie filmu „Światło między oceanami”, gdzie zagrali małżonków. Ekipa filmowa od razu zauważyła między nimi dużą sympatię i porozumienie. Od tamtej pory są razem, ale bardzo zależy im na tym, by zachować prywatność. Niedawno przeprowadzili się do Londynu i zamieszkali razem. Alicia musiała spędzić w Wielkiej Brytanii dużo czasu ze względu na zdjęcia do filmu „Tomb Rider”. Informator powiedział tabloidom, że są bardzo szczęśliwi z tej decyzji: „On w zasadzie nigdy wcześniej nie mieszkał z dziewczyną, ale są naprawdę zakochani. Mają wiele miejsc, które nazywają domem, ale jest to jedyne miejsce, które oficjalnie jest wspólne. Są z tego powodu bardzo podekscytowani”.

Alicię Vikander zobaczymy niebawem w kinach w filmie „Tulipanowa gorączka”, natomiast Michael zagrał z ekranizacji bestsellerowego kryminału „Pierwszy śnieg”, który swoją premierę w Polsce będzie miał 13 października.

Zobacz także: Facet po przejściach i nadzieja Hollywood. Historia miłości Michaela Fassbendera i Alicii Vikander

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.