Alicia Vikander i Michael Fassbender
Fot. East News
O NICH JEST GŁOŚNO

Najpiękniejsza para Hollywood, Alicia Vikander i Michael Fassbender, chcą się pobrać?! Znamy odpowiedź!

Weronika Kostyra 7 września 2017 09:30
Alicia Vikander i Michael Fassbender
Fot. East News

Odkąd wyszło na jaw, że 28-letnia Alicia Vikander i 40-letni Michael Fassbender są parą, nie słabną zachwyty. Od razy okrzyknięto ich najpiękniejszą parą Hollywood. Oboje piękni i utalentowani bardzo do siebie pasują, ale nie obnoszą się swoim związkiem. Rzadko pokazują się razem, a w wywiadach nie opowiadają o miłości. Brytyjskiemu „Daily Mail” udało się jednak dowiedzieć, że para zdecydowała się na kolejny krok i zamierza wkrótce się pobrać. Kiedy?

Ślub Alicii Vikander i Michaela Fassbendera

Według plotek ślub może odbyć się już w przyszłym miesiącu! Zakochani planują ceremonię na hiszpańskiej Ibizie. Wszystkie informacje są pilnie strzeżoną tajemnicą. Nawet zaproszeni goście nie znają szczegółów. Mają rozstać zabrani z lotniska i przewiezieni do hotelu. Przyszły pan młody sam organizuje ślub i nie szczędzi na to środków. Wedle tabloidów ma to być „impreza roku”.

Uczucie między aktorami rozkwitło w 2014 roku na planie filmu „Światło między oceanami”, gdzie zagrali małżonków. Ekipa filmowa od razu zauważyła między nimi dużą sympatię i porozumienie. Od tamtej pory są razem, ale bardzo zależy im na tym, by zachować prywatność. Niedawno przeprowadzili się do Londynu i zamieszkali razem. Alicia musiała spędzić w Wielkiej Brytanii dużo czasu ze względu na zdjęcia do filmu „Tomb Rider”. Informator powiedział tabloidom, że są bardzo szczęśliwi z tej decyzji: „On w zasadzie nigdy wcześniej nie mieszkał z dziewczyną, ale są naprawdę zakochani. Mają wiele miejsc, które nazywają domem, ale jest to jedyne miejsce, które oficjalnie jest wspólne. Są z tego powodu bardzo podekscytowani”.

Alicię Vikander zobaczymy niebawem w kinach w filmie „Tulipanowa gorączka”, natomiast Michael zagrał z ekranizacji bestsellerowego kryminału „Pierwszy śnieg”, który swoją premierę w Polsce będzie miał 13 października.

Zobacz także: Facet po przejściach i nadzieja Hollywood. Historia miłości Michaela Fassbendera i Alicii Vikander

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.