Alicia Vikander i Michael Fassbender
Fot. East News
O NICH JEST GŁOŚNO

Najpiękniejsza para Hollywood, Alicia Vikander i Michael Fassbender, chcą się pobrać?! Znamy odpowiedź!

Weronika Kostyra 7 września 2017 09:30
Alicia Vikander i Michael Fassbender
Fot. East News

Odkąd wyszło na jaw, że 28-letnia Alicia Vikander i 40-letni Michael Fassbender są parą, nie słabną zachwyty. Od razy okrzyknięto ich najpiękniejszą parą Hollywood. Oboje piękni i utalentowani bardzo do siebie pasują, ale nie obnoszą się swoim związkiem. Rzadko pokazują się razem, a w wywiadach nie opowiadają o miłości. Brytyjskiemu „Daily Mail” udało się jednak dowiedzieć, że para zdecydowała się na kolejny krok i zamierza wkrótce się pobrać. Kiedy?

Ślub Alicii Vikander i Michaela Fassbendera

Według plotek ślub może odbyć się już w przyszłym miesiącu! Zakochani planują ceremonię na hiszpańskiej Ibizie. Wszystkie informacje są pilnie strzeżoną tajemnicą. Nawet zaproszeni goście nie znają szczegółów. Mają rozstać zabrani z lotniska i przewiezieni do hotelu. Przyszły pan młody sam organizuje ślub i nie szczędzi na to środków. Wedle tabloidów ma to być „impreza roku”.

Uczucie między aktorami rozkwitło w 2014 roku na planie filmu „Światło między oceanami”, gdzie zagrali małżonków. Ekipa filmowa od razu zauważyła między nimi dużą sympatię i porozumienie. Od tamtej pory są razem, ale bardzo zależy im na tym, by zachować prywatność. Niedawno przeprowadzili się do Londynu i zamieszkali razem. Alicia musiała spędzić w Wielkiej Brytanii dużo czasu ze względu na zdjęcia do filmu „Tomb Rider”. Informator powiedział tabloidom, że są bardzo szczęśliwi z tej decyzji: „On w zasadzie nigdy wcześniej nie mieszkał z dziewczyną, ale są naprawdę zakochani. Mają wiele miejsc, które nazywają domem, ale jest to jedyne miejsce, które oficjalnie jest wspólne. Są z tego powodu bardzo podekscytowani”.

Alicię Vikander zobaczymy niebawem w kinach w filmie „Tulipanowa gorączka”, natomiast Michael zagrał z ekranizacji bestsellerowego kryminału „Pierwszy śnieg”, który swoją premierę w Polsce będzie miał 13 października.

Zobacz także: Facet po przejściach i nadzieja Hollywood. Historia miłości Michaela Fassbendera i Alicii Vikander

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.