Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA
METAMORFOZY GWIAZD

Ależ schudł! Filip Chajzer ściągnął koszulkę i pokazał nagi tors. Fani oniemieli

W komentarzach nie szczędzą mu komplementów!

Konrad Szczęsny 11 lipca 2021 20:55
Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Ta metamorfoza robi ogromne wrażenie. Filip Chajzer wraz z rodziną wypoczywa obecnie na wakacjach. Dziennikarz „Dzień Dobry TVN” zamieścił w sieci zdjęcie, na którym pozuje bez koszulki. Internauci przecierają oczy ze zdumienia i nie szczędzą mu komplementów. I trudno im się dziwić!

Filip Chajzer walczył z depresją. Przez hejt miał myśli samobójcze

Ostatnie kilkanaście miesięcy było dla Filipa Chajzera niewyobrażalnie trudnych. Jak wyznał w intymnej rozmowie z Katarzyną Piątkowską dla „VIVY!”, z powodu fali hejtu, która się na niego wylała, zaczął zmagać się z depresją. W połowie maja w mediach społecznościowych opublikował emocjonalny post, w którym przyznał się do walki z chorobą. Co było przyczyną negatywnych komentarzy na jego temat? Filmik o wymownym tytule „Wszystko, co najgorsze, o Filipie Chajzerze”, który jeden z youtuberów opublikował w serwisie w styczniu 2020 roku. Wywołał on reakcję łańcuchową wśród internautów.

„Tym, co mnie sparaliżowało, sprawiło, że zamarłem na wiele tygodni, było to, że ludzie wklejali wszędzie zdjęcia z wypadku, w którym zginął mój syn Maks. Chcieli mnie w ten okrutny sposób ukarać. Wiem, że nie wszystko, co w życiu zrobiłem, było zajebiste. Tak nie było i dziś potrafię na to spojrzeć z innej perspektywy. Ale czy ten wymiar kary był stosowny? Czy naprawdę zasłużyłem? Wtedy, gdy wychodziłem z domu, miałem wrażenie, że każdy człowiek, którego mijam, jest tym, który pisze o mnie te komentarze, który wkleja mi te zdjęcia”, zwierzał się.

Na szczęście chorobę udało mu się pokonać, także dzięki wsparciu rodziny i przyjaciół. Zaś post, który opublikował w maju tego roku w swoich mediach społecznościowych, pomógł wielu osobom przezwyciężyć lęk. Przyznali się oni do schorzenia, które uchodzi za społeczne tabu... Od tamtej pory prowadzący „Dzień Dobry TVN” ma misję, by pomagać innym, którzy walczą z depresją. Jest w stałym kontakcie z fanami i relacjonuje na Instagramie i Facebooku także swoje prywatne chwile, spędzane w gronie najbliższych.

Czytaj także: Filip Chajzer o hejcie: „Ludzie wklejali wszędzie zdjęcia z wypadku, w którym zginął mój syn”

Filip Chajzer schudł. Pokazał zdjęcie nagiego torsu

Niedziela była kolejnym bardzo ciepłym, letnim dniem. Ci, którzy mogli, korzystali z jej uroków na łonie natury. Zażywali m.in. kąpieli w jeziorach i innych zbiornikach wodnych. Filip Chajzer postanowił ukojenia szukać w basenie. Zamieścił na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje bez koszulki.

„Z dwojga klasycznych polskich narzekań – „Esu, jaki skwar, żyć się nie da” / „dziś to p… jak w Kieleckiem” zawsze wolałem to pierwsze Niech piecze, jak Wasza niedziela?”, zapytał fanów.

Ci zwrócili jednak uwagę na sylwetkę dziennikarza. Widać, że prowadzący „Dzień Dobry TVN” znacznie schudł. 

„No dobra już zacznij oddychać”, „No proszę jakie upieczone Ciasteczko a poza tym jest lato, ma ciepło być”, „Rzeźba dobrze wjechała! Ile cwiczysz Fili?! Dobrze jest!”, komplementowali.

I trudno się z nimi nie zgodzić! Sylwetka Filipa Chajzera jest naprawdę imponująca...  

Czytaj także: Filip Chajzer o śmierci synka: „Nie zapominasz ani na sekundę. Ta tragedia wraca ze zdwojoną siłą”

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.