Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksandra Żebrowska podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem ciążowego brzuszka 

Żona Michała Żebrowskiego po raz trzeci zostanie mamą

Olga Figaszewska 21 marca 2020 14:18
Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska
Fot. VIPHOTO/East News

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski niedawno poinformowali, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Po raz trzeci zostaną rodzicami! Teraz żona aktora podzieliła się z fanami uroczym nagraniem ciążowego brzuszka!  

Aleksandra Żebrowska zachwyca w ciąży

Niedawno Aleksandra Żebrowska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie przysmaków, na które kobiety w ciąży najczęściej mają ochotę. W komentarzach pojawiły się gratulacje i wyrazy radości. 
I jeśli ktokolwiek miał wówczas wątpliwości, że gwiazda spodziewa się dziecka, to najnowszy post z pewnością je rozwieje. 

Aleksandra Żebrowska zachwyciła swoich obserwatorów video, na którym prezentuje ciążowe krągłości. 
„Za dużo kluch #toomuchpasta Anyone else growing a #quarantinebelly ? #pastaeverydamnday #sendrecipes – skomentowała filmik gwiazda”, napisała pod nagraniem. 

Internauci nie kryją zachwytów. A niektórzy prorokują, że Michał i Aleksandra Żebrowscy w końcu doczekają się córeczki. 

„Zdrowego dzidziusia❤️ ”, „Wytrwałości i ogromy miłości ❤️❤️ Wam życzę ❤❤❤ Dziewuchy do boju😉”, „Olu będzie córeczka. Czuję to. I tego Wam życzę ”, „Przydałaby się śliczna dziewczynka jak mama . Trzymam kciuki 👧 ”, „Super kochani cieszę się pozdrawiam serdecznie”, czytamy. 

Raz jeszcze serdecznie gratulujemy! Życzymy dużo zdrowia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Britney & Justin 🥰 @tatuum_official #wzwiazkuznatura

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.