Aleksandra Szwed
Fot. Instagram @aleksandra_szwed
z żYCIA GWIAZD

Aleksandra Szwed po raz drugi została mamą. Pokazała zdjęcie ze szpitala

Chłopiec czy dziewczynka?

Gabriela Czernecka 3 lipca 2021 12:53
Aleksandra Szwed
Fot. Instagram @aleksandra_szwed

Aleksandra Szwed podzieliła się z internautami wspaniałą wiadomością. Właśnie po raz drugi została mamą. Na swoim Instagramie zamieściła wzruszające zdjęcie z ukochanym partnerem. Ten z kolei pokazał maleństwo. Poznajcie szczegóły! 

Aleksandra Szwed po raz drugi została mamą. Chłopiec czy dziewczynka?

Prywatnie Aleksandra Szwed jest mamą sześcioletniego synka Borysa. Jakiś czas temu podzieliła się z fanami radosną wiadomością. Wyznała, że spodziewa się drugiego dziecka. Zdjęcie pojawiło się na profilu aktorki 1 kwietnia, czyli w Pirma Aprilis i… początkowo wszyscy przypuszczali, że to żart. Dopiero później okazało się, że aktorka rzeczywiście jest w drugiej ciąży. Aleksandra przez całą ciążę była aktywna w social mediach i chętnie pokazywała zaokrąglony brzuszek.

Zobacz: Ola Szwed w drugiej ciąży? Gwiazda pokazała brzuszek na Instagramie!

Przypomnijmy, że Aleksandra Szwed od lat związana jest z trenerem personalnym, Krzysztofem Białkowskim. Para właśnie po raz drugi została rodzicami. Oboje podzielili się radosną nowiną za pośrednictwem Instagrama. Aleksandra Szwed zamieściła zdjęcie z partnerem, ten z kolei dodał fotografię, na której ujawnia stópki maleństwa. „Z Tobą mogę wszystko  konie kraść, dzieci rodzić…  #wedidit #familie #newfamilymember #happy #thefourofus #momoftwo #daddybardzocool  #june2021”, napisała na Instagramie Aleksandra Szwed.

Jak na razie aktorka nie zdradziła ani imienia, ani płci drugiego dziecka. 

Parze serdecznie gratulujemy!  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.