Aleksandra Popławska, jamnik
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Aleksandra Popławska: „Tata czasem nadużywał alkoholu. Nie chciał nas wpuścić do domu. Czułam wstyd’’

Damian Duda 21 grudnia 2017 19:00
Aleksandra Popławska, jamnik
Fot. East News

 

Aleksandra Popławska po raz pierwszy opowiedziała o traumatycznych wspomnieniach z dzieciństwa. „Wiedziałam, że pije z rozpaczy’’, powiedziała aktorka o swoim ojcu. 

 

Zobacz też: Dramatyczne wyznanie Aleksandry Popławskiej: „Cierpiałam na depresję. Doświadczyłam molestowania seksualnego”

Aleksandra Popławska o ojcu

Gwiazdy coraz częściej mówią w wywiadach o swoich traumatycznych wspomnieniach z dzieciństwa. Tata Aleksandry i Magdaleny Popławskich nadużywał alkoholu, aby zapomnieć o życiowych problemach. Aleksandra Popławska zdecydowała się w mocnych słowach opowiedzieć o swojej relacji z ojcem, który w ubiegłym roku popełnił samobójstwo. „Czasem nadużywał alkoholu, chorował, byliśmy pod opieką Niebieskiej Linii’’, wyznała aktorka w rozmowie z magazynem „PANI’’. Powroty do domu również były dla Aleksandry Popławskiej traumatyczne. „Czasami, gdy wracałyśmy z siostrą ze szkoły, nasze wszystkie rzeczy leżały przed blokiem — książki, płyty, ciuchy. Tata nie chciał nas wpuścić do domu. Czułam wstyd’’, kontynuuje gwiazda. Trauma z dzieciństwa sprawiła, że teraz jest silną kobietą, a samobójstwo taty traktuje jako nieumiejętność radzenia sobie z problemami. „Wiedziałam, że pije z rozpaczy, bo nie może sobie poradzić ze sobą i ze światem’’, skwitowała Popławska.

Aleksandra Popławska o relacji z ojcem

W rozmowie z magazynem „PANI’’ Aleksandra Popławska opowiedziała o relacji, która łączy ją z jej siostrą, Magdaleną. „W dzieciństwie szarpałyśmy się potwornie. Kiedyś Ola popchnęła mnie na kaloryfer, ja udawałam, że jestem martwa. Wtedy ona w płacz, żebym nie umierała. Ona mnie ledwie dotknęła, a ja – że strasznie boli’’, wspomina aktorka.

 

Magdalena Popławska
Fot. East News

 

Aleksandra Popławska
Fot. East News

 

Zobacz też: Teraz grają małżeństwo po przejściach, ale znali się już jako nastolatkowie! Agnieszka Dygant pokazała tajemnicze zdjęcie sprzed 30 lat

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.