Aleksandra Popławska, jamnik
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Aleksandra Popławska: „Tata czasem nadużywał alkoholu. Nie chciał nas wpuścić do domu. Czułam wstyd’’

Damian Duda 21 grudnia 2017 19:00
Aleksandra Popławska, jamnik
Fot. East News

 

Aleksandra Popławska po raz pierwszy opowiedziała o traumatycznych wspomnieniach z dzieciństwa. „Wiedziałam, że pije z rozpaczy’’, powiedziała aktorka o swoim ojcu. 

 

Zobacz też: Dramatyczne wyznanie Aleksandry Popławskiej: „Cierpiałam na depresję. Doświadczyłam molestowania seksualnego”

Aleksandra Popławska o ojcu

Gwiazdy coraz częściej mówią w wywiadach o swoich traumatycznych wspomnieniach z dzieciństwa. Tata Aleksandry i Magdaleny Popławskich nadużywał alkoholu, aby zapomnieć o życiowych problemach. Aleksandra Popławska zdecydowała się w mocnych słowach opowiedzieć o swojej relacji z ojcem, który w ubiegłym roku popełnił samobójstwo. „Czasem nadużywał alkoholu, chorował, byliśmy pod opieką Niebieskiej Linii’’, wyznała aktorka w rozmowie z magazynem „PANI’’. Powroty do domu również były dla Aleksandry Popławskiej traumatyczne. „Czasami, gdy wracałyśmy z siostrą ze szkoły, nasze wszystkie rzeczy leżały przed blokiem — książki, płyty, ciuchy. Tata nie chciał nas wpuścić do domu. Czułam wstyd’’, kontynuuje gwiazda. Trauma z dzieciństwa sprawiła, że teraz jest silną kobietą, a samobójstwo taty traktuje jako nieumiejętność radzenia sobie z problemami. „Wiedziałam, że pije z rozpaczy, bo nie może sobie poradzić ze sobą i ze światem’’, skwitowała Popławska.

Aleksandra Popławska o relacji z ojcem

W rozmowie z magazynem „PANI’’ Aleksandra Popławska opowiedziała o relacji, która łączy ją z jej siostrą, Magdaleną. „W dzieciństwie szarpałyśmy się potwornie. Kiedyś Ola popchnęła mnie na kaloryfer, ja udawałam, że jestem martwa. Wtedy ona w płacz, żebym nie umierała. Ona mnie ledwie dotknęła, a ja – że strasznie boli’’, wspomina aktorka.

 

Magdalena Popławska
Fot. East News

 

Aleksandra Popławska
Fot. East News

 

Zobacz też: Teraz grają małżeństwo po przejściach, ale znali się już jako nastolatkowie! Agnieszka Dygant pokazała tajemnicze zdjęcie sprzed 30 lat

 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.