Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
POŻEGNANIE

Aleksandra Kwaśniewska we wzruszający sposób pożegnała przyjaciela...

„Serca rozpadło mi się na milion kawałków”

Monika Katarzyna Krupska 2 sierpnia 2018 08:32
Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Aleksandra Kwaśniewska podzieliła się z internautami bardzo smutną wiadomością. W środę po południu odszedł jej przyjaciel, owczarek niemiecki - Kleks. Piesek niestety nie przeżył operacji. „Żegnaj słodziaku”, napisała Ola.

Ola Kwaśniewska pożegnała pieska 

Córka byłego prezydenta jest wielką miłośniczką zwierząt. W środę za pośrednictwem Instagrama poinformowała fanów o operacji jednego z jej psów. „Kochani, błagam, trzymajcie kciuki za Kleksia! Jest na stole operacyjnym, nie wiadomo czy przeżyje.. Chcę wierzyć w siłę dobrych myśli..”, napisała żona Kuby Badacha.

Kilka godzin poźniej Kwaśniewska dodała kolejny wpis. Niestety operacja pieska nie skończyła się powodzeniem. „Nie udało się.. Serce rozpadło mi się na milion kawałków.. Żegnaj słodziaku..”, czytamy. 

Jest nam bardzo przykro z powodu straty ukochanego przyjaciela.  

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?