Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
POŻEGNANIE

Aleksandra Kwaśniewska we wzruszający sposób pożegnała przyjaciela...

„Serca rozpadło mi się na milion kawałków”

Monika Katarzyna Krupska 2 sierpnia 2018 08:32
Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Aleksandra Kwaśniewska podzieliła się z internautami bardzo smutną wiadomością. W środę po południu odszedł jej przyjaciel, owczarek niemiecki - Kleks. Piesek niestety nie przeżył operacji. „Żegnaj słodziaku”, napisała Ola.

Ola Kwaśniewska pożegnała pieska 

Córka byłego prezydenta jest wielką miłośniczką zwierząt. W środę za pośrednictwem Instagrama poinformowała fanów o operacji jednego z jej psów. „Kochani, błagam, trzymajcie kciuki za Kleksia! Jest na stole operacyjnym, nie wiadomo czy przeżyje.. Chcę wierzyć w siłę dobrych myśli..”, napisała żona Kuby Badacha.

Kilka godzin poźniej Kwaśniewska dodała kolejny wpis. Niestety operacja pieska nie skończyła się powodzeniem. „Nie udało się.. Serce rozpadło mi się na milion kawałków.. Żegnaj słodziaku..”, czytamy. 

Jest nam bardzo przykro z powodu straty ukochanego przyjaciela.  

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.