Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksandra Kwaśniewska zachwyca na wspólnym zdjęciu z tatą!

Fotografia ujęła internautów!

Redakcja VIVA! 11 czerwca 2020 16:41
Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Aleksandra Kwaśniewska ujęła internautów wspólną fotografią z tatą. Zdjęcie wywołało ogromne poruszenie w sieci. Nic dziwnego. Takie wpisy nie zdarzają się zbyt często!

Aleksandra Kwaśniewska na wspólnym zdjęciu z tatą

Córka Aleksandra Kwaśniewskiego rzadko zamieszcza w sieci rodzinne kadry. Tym razem zaskoczyła swoich obserwatorów. Na najnowszej fotografii pozuje wspólnie z tatą, a uśmiech nie schodzi z ich twarzy! Chwilę później były prezydent gościł w programie Moniki Olejnik Kropka nad i.

,,#kropkanadi #testłącza #światła #ikadru", napisała Aleksandra Kwaśniewska pod wspólnym zdjęciem z tatą. 

Pod rodzinnym zdjęciem nie zabrakło pozytywnych komentarzy. W ostatnim czasie wiele mówiło się o metamorfozie byłego prezydenta. Aleksander Kwaśniewski nie zmieniał swojego wizerunku. Teraz wygląda szczuplej, ale również zapuścił brodę. Internauci są zachwyceni! 

,,Broda jest baaaardzo😍 generalnie - trzeba to powiedzieć głośno - Pan Prezydent z wiekiem tak zyskuje, że zaczynam mieć motyle w brzuchu", ,,Prezydent wszechczasow, najpiękniejsza Pierwsza Dama, o cudownej "Młodzieży" nie wspomnę 😍 nie sposób Was nie lubić, nie szanować i nie wspominać ciepło ❤️ Nikt Was nie zastąpi... Pozdrawiam serdecznie", ,,Ojej mój ukochany Pan prezydent", dodał. 

Obok fotografii nie przeszły obojętnie także gwiazdy polskiego show-biznesu!

„Urocze to zdjęcie”, napisała Natalia Kukulska. „Najlepszy! Pan Prezydent wygląda świetnie! Wszystkiego dobrego”, dodała Olga Frycz. „Wszyscy tęsknimy”, skomentowała Joanna Przetakiewicz. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#kropkanadi #testłącza #światła #ikadru

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.