Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksandra Kwaśniewska zachwyca na wspólnym zdjęciu z tatą!

Fotografia ujęła internautów!

Redakcja VIVA! 11 czerwca 2020 16:41
Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Aleksandra Kwaśniewska ujęła internautów wspólną fotografią z tatą. Zdjęcie wywołało ogromne poruszenie w sieci. Nic dziwnego. Takie wpisy nie zdarzają się zbyt często!

Aleksandra Kwaśniewska na wspólnym zdjęciu z tatą

Córka Aleksandra Kwaśniewskiego rzadko zamieszcza w sieci rodzinne kadry. Tym razem zaskoczyła swoich obserwatorów. Na najnowszej fotografii pozuje wspólnie z tatą, a uśmiech nie schodzi z ich twarzy! Chwilę później były prezydent gościł w programie Moniki Olejnik Kropka nad i.

,,#kropkanadi #testłącza #światła #ikadru", napisała Aleksandra Kwaśniewska pod wspólnym zdjęciem z tatą. 

Pod rodzinnym zdjęciem nie zabrakło pozytywnych komentarzy. W ostatnim czasie wiele mówiło się o metamorfozie byłego prezydenta. Aleksander Kwaśniewski nie zmieniał swojego wizerunku. Teraz wygląda szczuplej, ale również zapuścił brodę. Internauci są zachwyceni! 

,,Broda jest baaaardzo😍 generalnie - trzeba to powiedzieć głośno - Pan Prezydent z wiekiem tak zyskuje, że zaczynam mieć motyle w brzuchu", ,,Prezydent wszechczasow, najpiękniejsza Pierwsza Dama, o cudownej "Młodzieży" nie wspomnę 😍 nie sposób Was nie lubić, nie szanować i nie wspominać ciepło ❤️ Nikt Was nie zastąpi... Pozdrawiam serdecznie", ,,Ojej mój ukochany Pan prezydent", dodał. 

Obok fotografii nie przeszły obojętnie także gwiazdy polskiego show-biznesu!

„Urocze to zdjęcie”, napisała Natalia Kukulska. „Najlepszy! Pan Prezydent wygląda świetnie! Wszystkiego dobrego”, dodała Olga Frycz. „Wszyscy tęsknimy”, skomentowała Joanna Przetakiewicz. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#kropkanadi #testłącza #światła #ikadru

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.