Aleksandra Hamkało, Viva! 2014
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksandra Hamkało urodziła! Gwiazda zamieściła urocze zdjęcie z maleństwem

Chłopiec czy dziewczynka?

Olga Figaszewska 4 lutego 2021 18:21
Aleksandra Hamkało, Viva! 2014
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Aleksandra Hamkało podzieliła się z fanami cudowną nowiną! Aktorka po raz drugi została mamą! Na Instagramie zamieściła urocze zdjęcie z maleństwem.  

Aleksandra Hamkało została mamą

Gwiazda serialu Na dobre i na złe kilka miesięcy temu aktorka poinformowała, że jej rodzina wkrótce się powiększy. Od tamtej pory Aleksandra Hamkało w mediach społecznościowych dzieliła się z obserwatorami pięknymi, ciążowymi zdjęciami.

4 lutego gwiazda poinformowała o narodzinach maleństwa. Zamieściła w sieci dwa rozczulające kadry. Widać na nich szczęśliwą mamę, która tuli do siebie pociechę.

,,Mam Cię! 🌞💙✨", napisała aktorka pod wspólnymi fotografiami.  Fani pospieszyli z gratulacjami!

,,Paniu Olu ❣️ Gratulacje , dużo siły i miłości dla Was 💙✨", ,,Cudownie! Gratuluję z całego serca", ,,Jak pięknie! Gratulacje❤️ zdrowia wam!", czytamy. 

Przypomnijmy, że aktorka i jej mąż, Filip Kalinowski są już rodzicami pięcioletniej córeczki.

Serdecznie gratulujemy! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?