Aleksandra Hamkało, Viva! 2014
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksandra Hamkało urodziła! Gwiazda zamieściła urocze zdjęcie z maleństwem

Chłopiec czy dziewczynka?

Olga Figaszewska 4 lutego 2021 18:21
Aleksandra Hamkało, Viva! 2014
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Aleksandra Hamkało podzieliła się z fanami cudowną nowiną! Aktorka po raz drugi została mamą! Na Instagramie zamieściła urocze zdjęcie z maleństwem.  

Aleksandra Hamkało została mamą

Gwiazda serialu Na dobre i na złe kilka miesięcy temu aktorka poinformowała, że jej rodzina wkrótce się powiększy. Od tamtej pory Aleksandra Hamkało w mediach społecznościowych dzieliła się z obserwatorami pięknymi, ciążowymi zdjęciami.

4 lutego gwiazda poinformowała o narodzinach maleństwa. Zamieściła w sieci dwa rozczulające kadry. Widać na nich szczęśliwą mamę, która tuli do siebie pociechę.

,,Mam Cię! 🌞💙✨", napisała aktorka pod wspólnymi fotografiami.  Fani pospieszyli z gratulacjami!

,,Paniu Olu ❣️ Gratulacje , dużo siły i miłości dla Was 💙✨", ,,Cudownie! Gratuluję z całego serca", ,,Jak pięknie! Gratulacje❤️ zdrowia wam!", czytamy. 

Przypomnijmy, że aktorka i jej mąż, Filip Kalinowski są już rodzicami pięcioletniej córeczki.

Serdecznie gratulujemy! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.