Aleksandra Hamkało, Viva! 2014
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksandra Hamkało urodziła! Gwiazda zamieściła urocze zdjęcie z maleństwem

Chłopiec czy dziewczynka?

Olga Figaszewska 4 lutego 2021 18:21
Aleksandra Hamkało, Viva! 2014
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Aleksandra Hamkało podzieliła się z fanami cudowną nowiną! Aktorka po raz drugi została mamą! Na Instagramie zamieściła urocze zdjęcie z maleństwem.  

Aleksandra Hamkało została mamą

Gwiazda serialu Na dobre i na złe kilka miesięcy temu aktorka poinformowała, że jej rodzina wkrótce się powiększy. Od tamtej pory Aleksandra Hamkało w mediach społecznościowych dzieliła się z obserwatorami pięknymi, ciążowymi zdjęciami.

4 lutego gwiazda poinformowała o narodzinach maleństwa. Zamieściła w sieci dwa rozczulające kadry. Widać na nich szczęśliwą mamę, która tuli do siebie pociechę.

,,Mam Cię! 🌞💙✨", napisała aktorka pod wspólnymi fotografiami.  Fani pospieszyli z gratulacjami!

,,Paniu Olu ❣️ Gratulacje , dużo siły i miłości dla Was 💙✨", ,,Cudownie! Gratuluję z całego serca", ,,Jak pięknie! Gratulacje❤️ zdrowia wam!", czytamy. 

Przypomnijmy, że aktorka i jej mąż, Filip Kalinowski są już rodzicami pięcioletniej córeczki.

Serdecznie gratulujemy! 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.