Alanis Morissette jest w ciąży
Fot. Instagram @alanis
O TYM SIĘ MÓWI

Alanis Morissette urodziła trzecie dziecko!

Chłopiec czy dziewczynka?

Olga Figaszewska 13 sierpnia 2019 12:51
Alanis Morissette jest w ciąży
Fot. Instagram @alanis

Alanis Morissette po raz trzeci została mamą! Szczęśliwą informacją 45-letnia wokalistka podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Chłopiec czy dziewczynka?

Alanis Morissette: trzecie dziecko

Wokalistka i jej mąż, raper Mario Treadway po raz kolejny zostali rodzicami. Para wychowuje już ośmioletniego synka, Evre Imre i dwuletnią Onyx Solace. Na początku ich rodzina się powiększyła.  Do ich szczęśłiwej gromadki dołączył synek. Chłopiec otrzymał imię Winter Mercy.

Na Instagramie Alanis Morissette pojawiła się piękna fotografia maleństwa. Ten widok rozczulił internautów, którzy w komentarzach gratulują świeżo upieczonej mamie.

To późne macierzyństwo nie było dla niej łatwe. Kilka miesięcy temu Alanis Morissette zdobyła się na szczere wyznanie. „Między Everem a Onyx były pewne nieudane próby zajścia w ciążę. Zawsze chciałam mieć troje dzieci, a później kilkukrotnie poroniłam i nie sądziłam, że to będzie możliwe”, zwierzyła się.

Wokalistka traciła ciąże i walczyła z depresją. „Walczyłam i modliłam się o ciąże i dzięki temu nauczyłam się wiele o moim ciele, biochemii, odporności i ginekologii. To był bardzo męczący proces nauki, straty i wytrwałości”, wyznała Morissette. „Kiedy tak bardzo goniłam za zdrowiem wieloma drogami, monitorując przy tym badania krwi oraz chcąc pozbyć się starych urazów, po wielu testach i zabiegach wyszłam na prostą”, mówiła Nicole Cliffe. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

angel baby shower. #villagelove ✨💕❤️🙏🏻😍 #cantdothisalone

Post udostępniony przez Alanis Morissette (@alanis)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?