Alanis Morissette jest w ciąży
Fot. Instagram @alanis
O TYM SIĘ MÓWI

Alanis Morissette urodziła trzecie dziecko!

Chłopiec czy dziewczynka?

Olga Figaszewska 13 sierpnia 2019 12:51
Alanis Morissette jest w ciąży
Fot. Instagram @alanis

Alanis Morissette po raz trzeci została mamą! Szczęśliwą informacją 45-letnia wokalistka podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Chłopiec czy dziewczynka?

Alanis Morissette: trzecie dziecko

Wokalistka i jej mąż, raper Mario Treadway po raz kolejny zostali rodzicami. Para wychowuje już ośmioletniego synka, Evre Imre i dwuletnią Onyx Solace. Na początku ich rodzina się powiększyła.  Do ich szczęśłiwej gromadki dołączył synek. Chłopiec otrzymał imię Winter Mercy.

Na Instagramie Alanis Morissette pojawiła się piękna fotografia maleństwa. Ten widok rozczulił internautów, którzy w komentarzach gratulują świeżo upieczonej mamie.

To późne macierzyństwo nie było dla niej łatwe. Kilka miesięcy temu Alanis Morissette zdobyła się na szczere wyznanie. „Między Everem a Onyx były pewne nieudane próby zajścia w ciążę. Zawsze chciałam mieć troje dzieci, a później kilkukrotnie poroniłam i nie sądziłam, że to będzie możliwe”, zwierzyła się.

Wokalistka traciła ciąże i walczyła z depresją. „Walczyłam i modliłam się o ciąże i dzięki temu nauczyłam się wiele o moim ciele, biochemii, odporności i ginekologii. To był bardzo męczący proces nauki, straty i wytrwałości”, wyznała Morissette. „Kiedy tak bardzo goniłam za zdrowiem wieloma drogami, monitorując przy tym badania krwi oraz chcąc pozbyć się starych urazów, po wielu testach i zabiegach wyszłam na prostą”, mówiła Nicole Cliffe. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

angel baby shower. #villagelove ✨💕❤️🙏🏻😍 #cantdothisalone

Post udostępniony przez Alanis Morissette (@alanis)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.