Alanis Morissette jest w ciąży
Fot. Instagram @alanis
O TYM SIĘ MÓWI

Alanis Morissette urodziła trzecie dziecko!

Chłopiec czy dziewczynka?

Olga Figaszewska 13 sierpnia 2019 12:51
Alanis Morissette jest w ciąży
Fot. Instagram @alanis

Alanis Morissette po raz trzeci została mamą! Szczęśliwą informacją 45-letnia wokalistka podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Chłopiec czy dziewczynka?

Alanis Morissette: trzecie dziecko

Wokalistka i jej mąż, raper Mario Treadway po raz kolejny zostali rodzicami. Para wychowuje już ośmioletniego synka, Evre Imre i dwuletnią Onyx Solace. Na początku ich rodzina się powiększyła.  Do ich szczęśłiwej gromadki dołączył synek. Chłopiec otrzymał imię Winter Mercy.

Na Instagramie Alanis Morissette pojawiła się piękna fotografia maleństwa. Ten widok rozczulił internautów, którzy w komentarzach gratulują świeżo upieczonej mamie.

To późne macierzyństwo nie było dla niej łatwe. Kilka miesięcy temu Alanis Morissette zdobyła się na szczere wyznanie. „Między Everem a Onyx były pewne nieudane próby zajścia w ciążę. Zawsze chciałam mieć troje dzieci, a później kilkukrotnie poroniłam i nie sądziłam, że to będzie możliwe”, zwierzyła się.

Wokalistka traciła ciąże i walczyła z depresją. „Walczyłam i modliłam się o ciąże i dzięki temu nauczyłam się wiele o moim ciele, biochemii, odporności i ginekologii. To był bardzo męczący proces nauki, straty i wytrwałości”, wyznała Morissette. „Kiedy tak bardzo goniłam za zdrowiem wieloma drogami, monitorując przy tym badania krwi oraz chcąc pozbyć się starych urazów, po wielu testach i zabiegach wyszłam na prostą”, mówiła Nicole Cliffe. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

angel baby shower. #villagelove ✨💕❤️🙏🏻😍 #cantdothisalone

Post udostępniony przez Alanis Morissette (@alanis)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.