Julie Walter, 17.10.2013
Fot. Retna/Photoshot/REPORTER
O NIEJ SIĘ MÓWI

Gwiazda filmu Mamma Mia!, Julie Walters wyjawia, że wygrała walkę z nowotworem

Aktorka ma za sobą ciężki rok...

Gabriela Czernecka 20 lutego 2020 21:24
Julie Walter, 17.10.2013
Fot. Retna/Photoshot/REPORTER

Poruszające wyznanie Julie Walters. Aktorka znana z roli filmie Mamma Mia! czy Billie Elliot wyznała, że ma za sobą walkę z nowotworem. W programie BBC przyznała, że ponad rok temu w jelicie wykryto u niej dwa guzy. Julie Walters przyznaje, że diagnoza kompletnie ją zaskoczyła. Do lekarza poszła, bo skłoniła ją do tego... niestrawność. Jak dziś wygląda jej życie? Zdradza w najnowszym wywiadzie.

Julie Walters wygrała walkę z rakiem

„Szok. Przede wszystkim szok. Później pomyślałam okej musisz się trzymać tego, co pozytywne, w końcu chirurg powiedział: możemy to naprawić”, wspomina Julie Walters chwilę, w której dowiedziała się, że ma raka. W programie BBC przyznała, że ponad rok temu w jelicie wykryto u niej dwa guzy. Wszystko zaczęło się od złego samopoczucia. Na początku aktorka zmagała się z bólem brzucha, ale gdy pojawiła się niestrawność, wymioty, zgaga i bóle brzucha, Julie została skierowana na tomografię komputerową żołądka.

O wynikach badań dowiedziała się, pracując nad kolejną produkcją. U boku Dixie Egerickx i Colina Firta Julie Walters zagra w filmie The Secret Garden. Aktorka, usłyszała diagnozę, będąc na planie i jak sama mówi przeżyła szok. Później próbowała skoncentrować się na pozytywach, czyli na możliwości leczenia. Wspomina jednak moment, w którym powiedziała o chorobie mężowi, Grantowi Roffeyowi: „Nigdy nie zapomnę jego twarzy – łzy napłynęły mu do oczu”, wyznaje.

Okazało się, że aktorka miała raka w trzecim stopniu zaawansowania. Bała się, że nie przeżyje operacji. Wycięto jej 30 cm jelita grubego. Julie Walters przyznała, że choroba wpłynęła na jej karierę. Aktorka m.in. była zmuszona opuścić premierę drugiej części musicalu Mamma Mia!. Publiczne przyznanie się do walki z nowotworem nie było dla niej łatwe. Fani dziękują jej za to, że nie bała się otwarcie opowiedzieć o tym, że zmagała się z rakiem. Jak sama mówi w rozmowie z BBC, na ten moment jest zdrowa i cieszy się każdą chwilą.  

Julie Walter, 17.10.2013
Fot. Retna/Photoshot/REPORTER

TAGI #nowotwór

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.