Księżna Meghan, Meghan Markle, Simon Rex, romans
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan miała zdradzić Harry’ego?! „Zjedliśmy razem lunch. To wszystko”

Simon Rex mógł otrzymać duże pieniądze za jedno kłamstwo...

Ksenia Krasko 20 marca 2020 13:55
Księżna Meghan, Meghan Markle, Simon Rex, romans
Fot. Getty Images

Chociaż Meghan i Harry postanowili zrezygnować z obowiązków królewskich i przenieśli się do Kanady, brytyjskie tabloidy nie przestają o nich pisać. Media bacznie obserwują każdy krok małżeństwa Sussex w poszukiwaniu nowych sensacji. Jedna z nich na pewno wywołałaby ogromne poruszenie wśród fanów rodziny królewskiej, gdyby nie szczere wyznanie aktora Simona Rexa.

Meghan Markle i Simon Rex - czy mają romans?

Simon Rex to amerykański aktor (znany jest m.in. z serii Straszny film), komik, raper, model, a także... gwiazda filmów dla dorosłych. Mężczyzna wyznał, że w ostatnim czasie skontaktowało się z nim kilka brytyjskich tabloidów.

Zaoferowano mu duże pieniądze (70 tysięcy dolarów) za wywiad, w którym musiałby skłamać i opowiedzieć o swoim domniemanym romansie z Meghan Markle.

Aktor zapewnia, że nic ich nie łączyło. „Nic między nami nie było. Nigdy nawet się nie całowaliśmy. Kiedyś wyszliśmy razem, ale to nawet nie była randka. Spotkałem ją na planie jednego z show i zjedliśmy razem lunch. To wszystko”, stwierdził Rex.

„Kiedy to się rozeszło, kilka brytyjskich tabloidów zaoferowało mi mnóstwo pieniędzy, żebym skłamał, że podobno z sobą spaliśmy. Odmówiłem, ponieważ uważam, że nie mam prawa kłamać i hańbić dobre imię członków rodziny królewskiej”, powiedział aktor podczas nagrywania podcastu Hollywood Raw.

Simon Rex nie ujawnił, które z gazet się z nim skontaktowały.

Jak twierdzą fani małżeństwa Sussex, Meghan jest szykanowana przez brytyjskie media właściwie od początku jej związku z Harrym. Wraz z mężem złożyła pozew przeciwko kilku brytyjskim tabloidom, oskarżając ich o naruszenie prywatności. 

Simon Rex
Fot. Getty Images

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.