Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017, new
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak w poruszający sposób wspomniała ukochanego męża

„Wierzę w to, że spotkaliśmy się z Piotrem też po to, żeby ten film powstał”

Redakcja VIVA! 19 marca 2020 09:30
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017, new
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Ostatnie miesiące były dla niej bardzo trudne. Tragiczna śmierć ukochanego męża była dla niej prawdziwym ciosem. Agnieszka Woźniak-Starak powoli wraca do aktywności zawodowej i próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Od niedawna można ją usłyszeć w radio Newonce, gdzie w każdą środę prowadzi audycję Life Balance. Gościem drugiego programu dziennikarki była Magdalena Boczarska. W trakcie rozmowy Agnieszka Woźniak-Starak w poruszających słowach wspomniała swojego męża.

Agnieszka Woźniak-Starak o mężu, Piotrze

Agnieszka Woźniak-Starak i Magdalena Boczarska rozmowę rozpoczęły od pandemii koronawirusa w Polsce i na świecie. Dyskutowały o sposobach zabezpieczania się, czasie kwarantanny i obawach związanych z zakażeniem.

Aktora nie ukrywa, że ta sytuacja jest dla niej wyjątkowo obciążająca ze względu na to, że jest mamą i martwi się o zdrowie swojego dziecka.

W kolejnej części rozmowy Agnieszka Woźniak-Starak i Magdalena Boczarska wróciły wspomnieniami do pracy nad filmem Sztuka kochania. Jej producentem był Piotr Woźniak-Starak. To żona podsunęła mu książkę Michaliny Wisłockiej i zainspirowała do stworzenia projektu.

Dziennikarka na antenie radia w poruszający sposób opowiadała o ich relacji. „Wierzę w to, że spotkaliśmy się z Piotrem też po to, żeby ten film powstał. Głęboko wierzę, że też po to”, mówiła Agnieszka Woźniak-Starak.

Co ciekawe, okazało się, że casting do głównej roli w filmie odbywał się w domu Staraków w Konstancinie.

Magdalena Boczarska wspomniała, że podczas zdjęć do produkcji zdarzało jej się siadać na wyjątkowym krześle Agnieszki, podpisanym „Żona producenta”. 

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.