Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017, new
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak w poruszający sposób wspomniała ukochanego męża

„Wierzę w to, że spotkaliśmy się z Piotrem też po to, żeby ten film powstał”

Redakcja VIVA! 19 marca 2020 09:30
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017, new
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Ostatnie miesiące były dla niej bardzo trudne. Tragiczna śmierć ukochanego męża była dla niej prawdziwym ciosem. Agnieszka Woźniak-Starak powoli wraca do aktywności zawodowej i próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Od niedawna można ją usłyszeć w radio Newonce, gdzie w każdą środę prowadzi audycję Life Balance. Gościem drugiego programu dziennikarki była Magdalena Boczarska. W trakcie rozmowy Agnieszka Woźniak-Starak w poruszających słowach wspomniała swojego męża.

Agnieszka Woźniak-Starak o mężu, Piotrze

Agnieszka Woźniak-Starak i Magdalena Boczarska rozmowę rozpoczęły od pandemii koronawirusa w Polsce i na świecie. Dyskutowały o sposobach zabezpieczania się, czasie kwarantanny i obawach związanych z zakażeniem.

Aktora nie ukrywa, że ta sytuacja jest dla niej wyjątkowo obciążająca ze względu na to, że jest mamą i martwi się o zdrowie swojego dziecka.

W kolejnej części rozmowy Agnieszka Woźniak-Starak i Magdalena Boczarska wróciły wspomnieniami do pracy nad filmem Sztuka kochania. Jej producentem był Piotr Woźniak-Starak. To żona podsunęła mu książkę Michaliny Wisłockiej i zainspirowała do stworzenia projektu.

Dziennikarka na antenie radia w poruszający sposób opowiadała o ich relacji. „Wierzę w to, że spotkaliśmy się z Piotrem też po to, żeby ten film powstał. Głęboko wierzę, że też po to”, mówiła Agnieszka Woźniak-Starak.

Co ciekawe, okazało się, że casting do głównej roli w filmie odbywał się w domu Staraków w Konstancinie.

Magdalena Boczarska wspomniała, że podczas zdjęć do produkcji zdarzało jej się siadać na wyjątkowym krześle Agnieszki, podpisanym „Żona producenta”. 

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.