Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
Z ŻYCIA GWIAZD

Przykre wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak: „Byłeś najlepszym psem, jakiego można sobie wymarzyć...”

Dziennikarka straciła czworonożnego przyjaciela

Ksenia Krasko 31 października 2020 09:56
Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Agnieszka Woźniak-Starak nigdy nie ukrywała, że kocha zwierzęta. Jest szczęśliwą posiadaczką aż siedmiu psów, a niedawno przyznała, że jej nową miłością są konie. Niestety, dziennikarka przekazała właśnie fanom wyjątkowo przykrą wiadomość. Każdy miłośnik zwierząt zrozumie, co teraz przeżywa...

Agnieszka Woźniak-Starak straciła psa

Po kilku miesiącach nieobecności w mediach, Agnieszka Woźniak-Starak znów zajmuje się tym, co lubi najbardziej. Najpierw stworzyła autorską audycję na antenie newonce.radio, a później dołączyła do ekipy prowadzących Dzień Dobry TVN. Powróciła też na Instagram, na którym dzieli się swoimi przemyśleniami, ujawnia kulisy pracy w mediach i pokazuje swoje ukochane czworonogi.

Niestety, dziennikarka musiała przekazać obserwatorom smutną wiadomość. „Byłeś wspaniałym psem, najlepszym jakiego można sobie wymarzyć. Mądrym, opiekuńczym i pięknym. Wiem, że bardzo tęskniłeś za panem... Dziękuję, że byłeś przy mnie. Do zobaczenia Boluś 💔”, napisała, żegnając futrzanego przyjaciela.

Fani, wzruszeni słowami Agnieszki Woźniak-Starak, wspierają ją w komentarzach. Dołączamy się do nich i serdecznie współczujemy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lazy Sunday ❤️🙏

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.