Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
Z ŻYCIA GWIAZD

Przykre wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak: „Byłeś najlepszym psem, jakiego można sobie wymarzyć...”

Dziennikarka straciła czworonożnego przyjaciela

Ksenia Krasko 31 października 2020 09:56
Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Agnieszka Woźniak-Starak nigdy nie ukrywała, że kocha zwierzęta. Jest szczęśliwą posiadaczką aż siedmiu psów, a niedawno przyznała, że jej nową miłością są konie. Niestety, dziennikarka przekazała właśnie fanom wyjątkowo przykrą wiadomość. Każdy miłośnik zwierząt zrozumie, co teraz przeżywa...

Agnieszka Woźniak-Starak straciła psa

Po kilku miesiącach nieobecności w mediach, Agnieszka Woźniak-Starak znów zajmuje się tym, co lubi najbardziej. Najpierw stworzyła autorską audycję na antenie newonce.radio, a później dołączyła do ekipy prowadzących Dzień Dobry TVN. Powróciła też na Instagram, na którym dzieli się swoimi przemyśleniami, ujawnia kulisy pracy w mediach i pokazuje swoje ukochane czworonogi.

Niestety, dziennikarka musiała przekazać obserwatorom smutną wiadomość. „Byłeś wspaniałym psem, najlepszym jakiego można sobie wymarzyć. Mądrym, opiekuńczym i pięknym. Wiem, że bardzo tęskniłeś za panem... Dziękuję, że byłeś przy mnie. Do zobaczenia Boluś 💔”, napisała, żegnając futrzanego przyjaciela.

Fani, wzruszeni słowami Agnieszki Woźniak-Starak, wspierają ją w komentarzach. Dołączamy się do nich i serdecznie współczujemy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lazy Sunday ❤️🙏

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.