Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
Z ŻYCIA GWIAZD

Przykre wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak: „Byłeś najlepszym psem, jakiego można sobie wymarzyć...”

Dziennikarka straciła czworonożnego przyjaciela

Ksenia Krasko 31 października 2020 09:56
Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Agnieszka Woźniak-Starak nigdy nie ukrywała, że kocha zwierzęta. Jest szczęśliwą posiadaczką aż siedmiu psów, a niedawno przyznała, że jej nową miłością są konie. Niestety, dziennikarka przekazała właśnie fanom wyjątkowo przykrą wiadomość. Każdy miłośnik zwierząt zrozumie, co teraz przeżywa...

Agnieszka Woźniak-Starak straciła psa

Po kilku miesiącach nieobecności w mediach, Agnieszka Woźniak-Starak znów zajmuje się tym, co lubi najbardziej. Najpierw stworzyła autorską audycję na antenie newonce.radio, a później dołączyła do ekipy prowadzących Dzień Dobry TVN. Powróciła też na Instagram, na którym dzieli się swoimi przemyśleniami, ujawnia kulisy pracy w mediach i pokazuje swoje ukochane czworonogi.

Niestety, dziennikarka musiała przekazać obserwatorom smutną wiadomość. „Byłeś wspaniałym psem, najlepszym jakiego można sobie wymarzyć. Mądrym, opiekuńczym i pięknym. Wiem, że bardzo tęskniłeś za panem... Dziękuję, że byłeś przy mnie. Do zobaczenia Boluś 💔”, napisała, żegnając futrzanego przyjaciela.

Fani, wzruszeni słowami Agnieszki Woźniak-Starak, wspierają ją w komentarzach. Dołączamy się do nich i serdecznie współczujemy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lazy Sunday ❤️🙏

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.