Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała zdjęcie ze ślubu Zosi Ślotały

To była piękna ceremonia!

Redakcja VIVA! 25 września 2020 10:33
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Wczoraj stylistka Zosia Ślotała poinformowała fanów i media, że wzięła ślub z ukochanym, muzykiem Kamilem Haidarem. Para pobrała się w tajemnicy, a na skromną uroczystość zaprosili jedynie rodzinę i najbliższych przyjaciół. Wśród gości nie mogło zabraknąć Agnieszki Woźniak-Starak, która od lat przyjaźni się z państwem młodym. Panie opublikowały w sieci kilka zdjęć, dzięki którym już wiemy, jak wyglądała ceremonia.

Agnieszka Woźniak-Starak na ślubie Zosi Ślotały

Zofia Ślotała i Kamil Haidar pobrali się w środę, 23 września. Ślub odbył się w Łazienkach Królewskich w Warszawie, a przyjęcie weselne w prestiżowej restauracji Belvedere. Według informacji portalu Jastrząb Post, skromna uroczystość miała charakter kameralny, ponieważ państwo młodzi zaprosili jedynie 20 osób.

„Pojawiła się Agnieszka Woźniak-Starak. W końcu Belvedere należy do jej teściowej, a Zosia bardzo ją wspierała po śmierci Piotra. Nie zabrakło również Emila Haidara – brata Kamila”, zdradził informator portalu.

Dziennikarka na InstaStories opublikowała piękną fotografię szczęśliwych małżonków, a także krótkie nagranie, na którym widać, że w wąskim gronie najbliższych im osób bawią się świetnie. Także Zosia Ślotała dodała kilka zdjęć z tego ważnego dnia, a internauci są zachwyceni jej wyborem kreacji ślubnej.

Młodej parze jeszcze raz serdecznie gratulujemy! 

Zosia Ślotała, Kamil Haidar, ślub
Fot. Screen instagram.com/aga_wozniak_starak

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It was always You! 🤍🤍🤍 23.09.2020 🕊✨

Post udostępniony przez Zofia Ślotała - Haidar (@miss_zi)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.