Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Rodzina Agnieszki Woźniak-Starak się powiększyła!

Gwiazda pokazała fanom swojego lokatora

Sabina Zięba 13 marca 2020 19:00
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Już siedem miesięcy minęło od niespodziewanej tragedii w życiu Agnieszki Woźniak-Starak. Po tym, jak gwiazda w zeszłym roku pożegnała swojego męża, znanego producenta filmowego, Piotra Woźniaka-Staraka, usunęła się w cień. Nie uczestniczyła w publicznych wydarzeniach, zrezygnowała z pracy w telewizji. Na szczęście wraz z początkiem nowego roku nabrała wiatru w żagle i stanęła na nogi. Zaczęła nową przyszłość. Okazuje się, że zmiany zaszły także w jej najbliższym otoczeniu - dziennikarka ma nowego lokatora!

Nowy przyjaciel Agnieszki Woźniak-Starak

Od kilku tygodni krążyły plotki, że gwiazda wraca do pracy. W końcu okazało się to prawdą - Agnieszka Woźniak-Starak w środę 11 marca zadebiutowała ze swoją audycją w Newonce Radio. Z zaproszonymi osobami rozmawia w niej o tym, jak pokonać największe życiowe trudności i co daje siłę. 

Dla niej największym wsparciem w trudnych momentach byli oczywiście najbliżsi, ale również... jej czworonogi. Gwiazda nigdy nie ukrywała, że jest psiarą i kocha te zwierzęta. Do tej pory była właścicielką aż sześciu kanapowców, teraz do okazałej gromadki dołączył następny.

Dziennikarka podzieliła się tą radosną nowiną z fanami 12 marca. Na swoim Instastory opublikowała fotografię, na której uchwyciła każdego z nich, a całość opatrzyła zabawnym podpisem. Widać, że najnowszy nabytek jest bardzo młody i jako jedyny ma czarną sierść.

Myślicie, że szybko zaaklimatyzuje się wśród pozostałych domowników?  

psy Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak, psy
Fot. Instagram @aga_wozniak_starak

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.