Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017, new
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Woźniak-Starak zniknęła z mediów przez tajemniczą chorobę!

Co dolega dziennikarce? Gwiazda zdradziła szczegóły

Konrad Szczęsny 2 marca 2018 07:30
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017, new
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

W ostatnim czasie media obiegły zdjęcia Agnieszki Woźniak-Starak w drodze do kliniki medycyny chińskiej. Komentowano wówczas wygląd prezenterki i zastanawiano się, czy wizyta w placówce ma związek jedynie z chęcią poprawy samopoczucia czy może z poważną chorobą. W końcu sama zainteresowana postanowiła wyjaśnić sytuację za pośrednictwem Instagrama.

Agnieszka Woźniak-Starak o tajemniczej chorobie

Agnieszka Woźniak-Starak nie ukrywa, że do zwierzeń skłoniła ją dyskusja w mediach i dociekania dziennikarzy dotyczące powodów, dla których wybrała się do centrum medycyny chińskiej. Wychodzą naprzeciw oczekiwaniom ciekawskich dziennikarka zaznaczyła, że zmaga się z infekcją, która nie chce ustąpić, mimo podejmowania różnych prób jej zwalczenia. Niestety, żadne antybiotyki nie były w stanie jej pomóc, dlatego też zwróciła się w stronę medycyny naturalnej.

„Gdy człowiek czuje się tak, jak wygląda i ma do tego jakieś bagno na oku od trzech tygodni, czyli ogólnie jest dosyć słabo, to szuka dalej. Może akupunktura? (śmiech) Jak zadziała, to się podzielę”, skomentowała dziennikarka.

Wyjaśnijmy, że akupunktura to technika leczenia różnych dolegliwości, wywodząca się z Dalekiego Wschodu, polegającą na stymulowaniu punktów w ciele za pomocą wbijania w nie cienkich metalowych igieł, które mają m.in. pobudzać krążenie krwi. Należy zaznaczyć, że nie istnieją żadne naukowe dowody na jej skuteczność.

„Zdradzę Wam coś jeszcze. W centrum medycyny chińskiej przepisują też zioła", dodała. 

Co dolega Agnieszce Woźniak-Starak?

Dziennikarka nie zdradziła jednak, co dokładnie jej dolega: czy jest to jedynie infekcja oka czy może zakażenie organizmu lub powikłania po przebytej chorobie.

Życzymy Agnieszce Woźniak-Starak jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marlena Bielińska

Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marlena Bielińska

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.