Agnieszka Włodarczyk, VIVA! nr. 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O NIEJ SIĘ MÓWI

Agnieszka Włodarczyk znów jest zakochana! Jej nowy partner to znany piosenkarz...

Zobacz romantyczne zdjęcie pary!

Rafał Kowalski 16 sierpnia 2018 10:06
Agnieszka Włodarczyk, VIVA! nr. 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Agnieszka Włodarczyk może pochwalić się nową miłością! Aktorka, która kilka miesięcy temu rozstała się z tajemniczym Gabrielem, przez ostatnie miesiące nie pokazywała się za często publicznie. Mówiło się, że gwiazda poświęca między innymi pracy na planie nowego filmu Diablo. Okazuje się jednak, że Włodarczyk znalazła także czas na rozpoczęcie nowego związku...

Kim jest chłopak Agnieszki Włodarczyk, Maciej Grenda?

Ukochany Agnieszki Włodarczyk to Maciej Grenda, którego widzowie mogą kojarzyć z szóstej edycji The Voice of Poland. Przystojny 29-latek z zawodu jest webdesignerem, grafikiem i fotografem, ale jest prawdziwą pasją jest muzyka i jazda na rowerze. Maciej jest o 8 lat młodszy od Agnieszki.


Pierwsze informacje o tym, że para jest razem pojawiły się w mediach dwa dni temu. To wtedy popularna aktorka zjawiła się na ślubie Rafała Maślaka w towarzystwie Macieja. Zakochani nie kryli się podczas imprezy ze swoim uczuciem. Chętnie pozowali z innymi gośćmi do zdjęć i wymieniali czułe gesty.

Wydaje się, że para nie zamierza ukrywać też związku przed całą Polską. Dowód? Maciej Grenda opublikował w sieci kilka chwil temu zdjęcie, na którym całuje Agnieszkę Włodarczyk! Prawdziwe szczęście jest tylko wtedy, gdy się nim dzielisz", możemy przeczytać pod fotografią.

Życzymy zakochanym, żeby ich miłość była tą na całe życie. Przy okazji musimy dodać, że świetnie patrzy się nam na Agnieszkę i Macieja - młodzi, piękni, zdolni... Czego chcieć więcej? Podzielacie nasze zdanie?  

 

#happinessonlyrealwhenshared

Post udostępniony przez Maciej Grenda (@maciejgrenda.pl)

 

Agnieszka Włodarczyk
Fot. ONS

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.