Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Włodarczyk urodziła! Dumni rodzice wybrali dla synka wyjątkowe imię 

Aktorka pokazała urocze zdjęcie maleństwa

Olga Figaszewska 7 lipca 2021 18:51
Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zostali rodzicami. Gwiazda powitała na świecie synka. Dumna mama podzieliła się z fanami uroczą fotografią maleństwa.

Agnieszka Włodarczyk urodziła. Płeć i imię dziecka

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Synek pary przyszedł na świat 7 lipca. Szczęśliwą wiadomość rodzice przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jako pierwszy serię rozczulających kadrów zamieścił w sieci szczęśliwy tata. Wiemy, jakie imię para wybrała dla  swojego maleństwa. Jest naprawdę wyjątkowe. 

Zobacz też: Agnieszka Włodarczyk w poruszającym wyznaniu o swoim partnerze

„Milan Karaś 07.07.2021❤️❤️❤️”, zdradziła Agnieszka Włodarczyk.

Wcześniej gwiazda wyznała, że wraz z partnerem wybrali imię dla swojego maluszka jeszcze podczas pobytu na Gili! ,,My wybraliśmy imię mieszkając jeszcze na Gili, bo tam bo zbadaniu chromosomów w 12 tygodniu poznaliśmy już płeć😜 Czym się kierowaliśmy? Przede wszystkim nie chcieliśmy, żeby przed oczami stawał nam ktokolwiek, kogo już znamy. Więc nigdy nie poznaliśmy osoby o tym imieniu… Po drugie imię musiało pasować do nazwiska w tym przypadku zdecydowaliśmy, że nazwisko będzie po Tatusiu (chociaż można wybrać w urzędzie po mamusi). Po trzecie ale to już jakby moja „schiza” poczytałam sobie o znaczeniu imion i bardzo podobał mi się opis typu osobowości wybranego imienia. Takie niby czary mary jakie cechy będzie miało dziecko o tym imieniu🤷‍♀️", pisała. 

Synek jest spełnieniem marzeń aktorki i jej ukochanego. Gwiazda zamieściła także w sieci uroczą fotografię maleństwa ze szpitalnego łóżeczka. W komentarzach fani gratulują świeżo upieczonym rodzicom.

My również przyłączamy się do życzeń! 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.