Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Włodarczyk urodziła! Dumni rodzice wybrali dla synka wyjątkowe imię 

Aktorka pokazała urocze zdjęcie maleństwa

Olga Figaszewska 7 lipca 2021 18:51
Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zostali rodzicami. Gwiazda powitała na świecie synka. Dumna mama podzieliła się z fanami uroczą fotografią maleństwa.

Agnieszka Włodarczyk urodziła. Płeć i imię dziecka

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Synek pary przyszedł na świat 7 lipca. Szczęśliwą wiadomość rodzice przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jako pierwszy serię rozczulających kadrów zamieścił w sieci szczęśliwy tata. Wiemy, jakie imię para wybrała dla  swojego maleństwa. Jest naprawdę wyjątkowe. 

Zobacz też: Agnieszka Włodarczyk w poruszającym wyznaniu o swoim partnerze

„Milan Karaś 07.07.2021❤️❤️❤️”, zdradziła Agnieszka Włodarczyk.

Wcześniej gwiazda wyznała, że wraz z partnerem wybrali imię dla swojego maluszka jeszcze podczas pobytu na Gili! ,,My wybraliśmy imię mieszkając jeszcze na Gili, bo tam bo zbadaniu chromosomów w 12 tygodniu poznaliśmy już płeć😜 Czym się kierowaliśmy? Przede wszystkim nie chcieliśmy, żeby przed oczami stawał nam ktokolwiek, kogo już znamy. Więc nigdy nie poznaliśmy osoby o tym imieniu… Po drugie imię musiało pasować do nazwiska w tym przypadku zdecydowaliśmy, że nazwisko będzie po Tatusiu (chociaż można wybrać w urzędzie po mamusi). Po trzecie ale to już jakby moja „schiza” poczytałam sobie o znaczeniu imion i bardzo podobał mi się opis typu osobowości wybranego imienia. Takie niby czary mary jakie cechy będzie miało dziecko o tym imieniu🤷‍♀️", pisała. 

Synek jest spełnieniem marzeń aktorki i jej ukochanego. Gwiazda zamieściła także w sieci uroczą fotografię maleństwa ze szpitalnego łóżeczka. W komentarzach fani gratulują świeżo upieczonym rodzicom.

My również przyłączamy się do życzeń! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.