Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży!

Gwiazda zamieściła w sieci poruszający kadr!

Olga Figaszewska 28 stycznia 2021 15:59
Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz

Agnieszka Włodarczyk zostanie mamą! Aktorka podzieliła się z fanami cudowną wiadomością! Wraz z ukochanym, powita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Agnieszka Włodarczyk spodziewa się dziecka

Agnieszka Włodarczyk i jej ukochany, Robert Karaś rozpoczynają nowy etap. Wkrótce zostaną rodzicami. Aktorka  zamieściła w sieci czułą fotografię z partnerem, którą opatrzyła podpisem: 

,,Nowy rozdział❤️". Na profilu sportowca pojawiło się to samo zdjęcie. ,,Mam wszystko❤️", dodał Robert Karaś.

Fani w komentarzach gratulują parze. Wśród wpisów pojawiły się także życzenia od przyjaciół i znajomych.

„Gratulacje Agnieszka ❤️❤️❤️ strasznie się cieszę 🥰 Radzio przyłącza się do gratulacji ❤️❤️❤️”, napisała Małgorzata Rozenek-Majdan. „Agunia tak czułam !!!! Piękna Ty Piękny @robert_karas_teamkaras ❤️cudownie ! #nevertolateforareallove❤️ ”, dodała Agnieszka Mielczarek.

 

Agnieszka Włodarczyk i sportowiec, Robert Karaś zaczęli spotykać się na przełomie 2019/2020 roku. Oficjalnie para pod koniec lipca potwierdziła, że łączy ich coś więcej publikując w sieci wspólne zdjęcie. Nie chcieli już dłużej ukrywać swojego szczęścia. Na Instagramie pojawiła się ich czarno-biała fotografia, podpisana serduszkiem. 

Od tamtej pory Agnieszka Włodarczyk chętnie dzieli się z obserwatorami wspólnymi zdjęciami z partnerem. Spędzają razem każdą wolną chwilę, wspierają i zachwycają kadrami z podróży. Niedawno zakochani  wrócili z Indonezji, gdzie  przebywali od listopada. 

Ukochany Agnieszki Włodarczyk urodził się w 1989 roku. Robert Karaś uprawia triathlon. Na swoim koncie ma mistrzostwo i rekord świata w tej dyscyplinie na dystansie potrójnego Ironmana, zaś w 2017 i 2019 podwójnego. W 2019 roku został również rekordzistą Polski. 

Więcej o ukochanym Agnieszki Włodarczyk pisaliśmy POD TYM LINKIEM

Serdecznie gratulujemy!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.