Agnieszka Więdłocha, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Iza Grzybowska/VOYK
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki już po ślubie?

„To miło, że pytacie mnie o ślub”

Monika Katarzyna Krupska 30 października 2018 09:25
Agnieszka Więdłocha, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Nie afiszują się ze swoim życiem prywatnym, jednak przed mediami nic się nie ukryje. Jak informuje z rana Fakt, Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki są już po ślubie! Fotoreporter dziennika spotkał parę na warszawskich targach sztuki. Na dłoniach aktorów nie dało się nie zauważyć... obrączek! „To miło, że pytacie mnie o to, czy wzięłam ślub, ale nie odpowiem na to pytanie”, powiedziała dziennikowi Agnieszka.

Więdłocha i Pawlicki poznali się na planie Czasu honoru. Para grała zakochanych w sobie Lenę i Janka. Filmowe uczucie przenieśli do rzeczywistości. Agnieszka i Antoni zaręczyli się ponad dwa lata temu w Krakowie. Para nie informowała o szczęśliwym wydarzeniu z ich życia, a tu znów wkroczyli paparazzi. Jeśli to prawda i dziennik się nie myli, to młodej parze gratulujemy i czekamy na oficjalne potwierdzenie informacji!  

Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki
Fot. fot. Jacek Dominski/REPORTER

Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki
Fot. fot. Jacek Dominski/REPORTER

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.