Agnieszka Więdłocha, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Iza Grzybowska/VOYK
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki już po ślubie?

„To miło, że pytacie mnie o ślub”

Monika Katarzyna Krupska 30 października 2018 09:25
Agnieszka Więdłocha, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Nie afiszują się ze swoim życiem prywatnym, jednak przed mediami nic się nie ukryje. Jak informuje z rana Fakt, Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki są już po ślubie! Fotoreporter dziennika spotkał parę na warszawskich targach sztuki. Na dłoniach aktorów nie dało się nie zauważyć... obrączek! „To miło, że pytacie mnie o to, czy wzięłam ślub, ale nie odpowiem na to pytanie”, powiedziała dziennikowi Agnieszka.

Więdłocha i Pawlicki poznali się na planie Czasu honoru. Para grała zakochanych w sobie Lenę i Janka. Filmowe uczucie przenieśli do rzeczywistości. Agnieszka i Antoni zaręczyli się ponad dwa lata temu w Krakowie. Para nie informowała o szczęśliwym wydarzeniu z ich życia, a tu znów wkroczyli paparazzi. Jeśli to prawda i dziennik się nie myli, to młodej parze gratulujemy i czekamy na oficjalne potwierdzenie informacji!  

Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki
Fot. fot. Jacek Dominski/REPORTER

Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki
Fot. fot. Jacek Dominski/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…