Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak zaskoczyła swoich fanów i pokazała się bez makijażu. Zobacz, jak wygląda!

Sabina Zięba 8 czerwca 2017 17:30
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Agnieszka Woźniak-Starak lubi dbać o swoją urodę. Zawsze na medialnych wydarzeniach, a także na co dzień przyłapana przez paparazzi, prezentuje się w pełnym makijażu. Nie wstydzi się również tego, że zdarza jej się korzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Jakiś czas temu w programie Magdy Mołek przyznała: "W starzeniu nie ma nic złego, ale nie każdy musi mieć na to ochotę, żeby się zestarzeć za szybko. Czemu mam się tak łatwo poddać czasowi i grawitacji? Rozumiem, że są tacy, którzy chcą się starzeć godnie i ja to cenię, ale czy ja muszę się starzeć godnie? Może ja mam ochotę jak najdłużej wyglądać młodo. Pewnie, że korzystam z medycyny estetycznej. (...) Chcę zapobiegać, a nie leczyć. Myślę, że taka jest cała filozofia podejścia anty-aging. Dzisiaj mamy takie możliwości, że łatwiej jest robić coś, żeby się nie zmieniać, nie starzeć, niż żeby później odwracać tego skutki". Innym razem podczas internetowego czatu z fanami potwierdziła: "Tak, poprawiałam usta. Dlaczego zdecydowałam się na operacje plastyczne? Bo miałam ochotę".

Polecamy też: Agnieszka Woźniak–Starak wróciła na ścianki! Jeszcze nie tak dawno zapewniała, że zniknie z show-biznesu

W środę 7 czerwca prezenterka zaskoczyła swoich obserwatorów na Snapchacie, gdzie wyjątkowo w swojej relacji pojawiła się sauté. Fani nie kryją zaskoczenia, ponieważ wcześniej taka sytuacja nie miała miejsca. Teraz Agnieszka zdecydowała się pokazać w naturalnej odsłonie. Robi wrażenie?

Fot. Snapchat

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.