agnieszka_sienkiewicz
Fot. East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

Agnieszka Sienkiewicz po raz drugi została mamą!

Jej córeczka ma piękne imię!

Ksenia Krasko 22 lipca 2019 21:58
agnieszka_sienkiewicz
Fot. East News

Agnieszka Sienkiewicz po raz kolejny została mamą! Wraz z mężem, Mikołajem Gauerem wychowuje już trzyletnią Zofię. Kilka dni temu aktorka powitała na świecie jeszcze jedną córeczkę, której nadano piękne imię Marysia!

Agnieszka Sienkiewicz urodziła drugie dziecko

Agnieszka Sienkiewicz chroni swoją prywatność, dlatego rzadko dzieliła się z fanami zdjęciami zaokrąglonego brzuszka i starała się nie opowiadać o tym, jak przebiega ciąża – a nawet jeśli to robiła, była wyjątkowo szczera i trafnie oceniała rzeczywistość przyszłych mam. Teraz jednak zrobiła wyjątek i zamieściła urocze zdjęcie z małą Marysią, która ma zaledwie kilka dni!

Ze zdjęć wynika, że córeczka gwiazdy serialu Przyjaciółki ma już piękne włoski, a młoda mama dosłownie promienieje ze szczęścia! Na profilu aktorki na Instagramie nie brakuje dobrych słów i ciepłych życzeń.

My również serdecznie gratulujemy! 

Agnieszka Sienkiewicz
Fot. Instagram @agnieszka_sienkiewicz_official

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?