agnieszka_sienkiewicz
Fot. East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

Agnieszka Sienkiewicz po raz drugi została mamą!

Jej córeczka ma piękne imię!

Ksenia Krasko 22 lipca 2019 21:58
agnieszka_sienkiewicz
Fot. East News

Agnieszka Sienkiewicz po raz kolejny została mamą! Wraz z mężem, Mikołajem Gauerem wychowuje już trzyletnią Zofię. Kilka dni temu aktorka powitała na świecie jeszcze jedną córeczkę, której nadano piękne imię Marysia!

Agnieszka Sienkiewicz urodziła drugie dziecko

Agnieszka Sienkiewicz chroni swoją prywatność, dlatego rzadko dzieliła się z fanami zdjęciami zaokrąglonego brzuszka i starała się nie opowiadać o tym, jak przebiega ciąża – a nawet jeśli to robiła, była wyjątkowo szczera i trafnie oceniała rzeczywistość przyszłych mam. Teraz jednak zrobiła wyjątek i zamieściła urocze zdjęcie z małą Marysią, która ma zaledwie kilka dni!

Ze zdjęć wynika, że córeczka gwiazdy serialu Przyjaciółki ma już piękne włoski, a młoda mama dosłownie promienieje ze szczęścia! Na profilu aktorki na Instagramie nie brakuje dobrych słów i ciepłych życzeń.

My również serdecznie gratulujemy! 

Agnieszka Sienkiewicz
Fot. Instagram @agnieszka_sienkiewicz_official

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.