agnieszka_sienkiewicz
Fot. East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

Agnieszka Sienkiewicz po raz drugi została mamą!

Jej córeczka ma piękne imię!

Ksenia Krasko 22 lipca 2019 21:58
agnieszka_sienkiewicz
Fot. East News

Agnieszka Sienkiewicz po raz kolejny została mamą! Wraz z mężem, Mikołajem Gauerem wychowuje już trzyletnią Zofię. Kilka dni temu aktorka powitała na świecie jeszcze jedną córeczkę, której nadano piękne imię Marysia!

Agnieszka Sienkiewicz urodziła drugie dziecko

Agnieszka Sienkiewicz chroni swoją prywatność, dlatego rzadko dzieliła się z fanami zdjęciami zaokrąglonego brzuszka i starała się nie opowiadać o tym, jak przebiega ciąża – a nawet jeśli to robiła, była wyjątkowo szczera i trafnie oceniała rzeczywistość przyszłych mam. Teraz jednak zrobiła wyjątek i zamieściła urocze zdjęcie z małą Marysią, która ma zaledwie kilka dni!

Ze zdjęć wynika, że córeczka gwiazdy serialu Przyjaciółki ma już piękne włoski, a młoda mama dosłownie promienieje ze szczęścia! Na profilu aktorki na Instagramie nie brakuje dobrych słów i ciepłych życzeń.

My również serdecznie gratulujemy! 

Agnieszka Sienkiewicz
Fot. Instagram @agnieszka_sienkiewicz_official

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.