Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Radwańska podkreśla ciążowe krągłości w zmysłowej sesji

„Najpiękniejsza przyszła mama!”, piszą fani

Redakcja VIVA! 19 czerwca 2020 21:05
Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Agnieszka Radwańska już niedługo zostanie mamą. Tenisistka przez jakiś czas ukrywała ciąże, ale w końcu podzieliła się radosną nowiną z fanami. Teraz z dumą prezentuje ciążowe krągłości, co udowadnia bardzo zmysłowym zdjęciem. 

Agnieszka Radwańska w ciąży zdjęcia Instagram

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę sportową pod koniec 2018 roku. Była tenisistka skupiła się na życiu rodzinnym, i już wkrótce powita na świecie pierwsze dziecko.

Przez ostatnie tygodnie przestrzegała zasad, narzuconych w związku epidemią koronawirusa, ale wciąż była aktywna. Nie zapominała też o swoich fanach, ujawniając im szczegóły swojego życia, jak ćwiczenia czy podróże, do których ostatnio wróciła.

Tym razem podzieliła się wyjątkowo zmysłowym zdjęciem z profesjonalnej sesji. Wielbiciele tenisistki zwrócili uwagę, że ciąża jej zdecydowanie służy, a większość komplementów dotyczyła nienagannej sylwetki, którą podkreśla dopasowana sukienka.

„Najpiękniejsza przyszła mama”, „Wspaniała fotografia”, „Piękna jak zawsze” – czytamy w komentarzach. I nic w tym dziwnego, ponieważ wygląda wspaniale! Zgadzacie się? 

Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.