Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Radwańska podkreśla ciążowe krągłości w zmysłowej sesji

„Najpiękniejsza przyszła mama!”, piszą fani

Redakcja VIVA! 19 czerwca 2020 21:05
Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Agnieszka Radwańska już niedługo zostanie mamą. Tenisistka przez jakiś czas ukrywała ciąże, ale w końcu podzieliła się radosną nowiną z fanami. Teraz z dumą prezentuje ciążowe krągłości, co udowadnia bardzo zmysłowym zdjęciem. 

Agnieszka Radwańska w ciąży zdjęcia Instagram

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę sportową pod koniec 2018 roku. Była tenisistka skupiła się na życiu rodzinnym, i już wkrótce powita na świecie pierwsze dziecko.

Przez ostatnie tygodnie przestrzegała zasad, narzuconych w związku epidemią koronawirusa, ale wciąż była aktywna. Nie zapominała też o swoich fanach, ujawniając im szczegóły swojego życia, jak ćwiczenia czy podróże, do których ostatnio wróciła.

Tym razem podzieliła się wyjątkowo zmysłowym zdjęciem z profesjonalnej sesji. Wielbiciele tenisistki zwrócili uwagę, że ciąża jej zdecydowanie służy, a większość komplementów dotyczyła nienagannej sylwetki, którą podkreśla dopasowana sukienka.

„Najpiękniejsza przyszła mama”, „Wspaniała fotografia”, „Piękna jak zawsze” – czytamy w komentarzach. I nic w tym dziwnego, ponieważ wygląda wspaniale! Zgadzacie się? 

Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.