Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Radwańska pokazała synka! Malec rośnie jak na drożdżach

Tenisistka urodziła dwa miesiące temu

Redakcja VIVA! 17 września 2020 09:00
Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Agnieszka Radwańska wraz ze swoim mężem, Dawidem Celtem w lipcu zostali rodzicami. Para powitała wtedy na świecie swojego synka, Jakuba. Trzeba przyznać, że chłopiec rośnie jak na drożdżach. Tenisistka opublikowała na swoim profilu instagramowym rozczulające zdjęcie ze swoją pociechą. Wyglądają razem cudownie! W opisie do posta podzieliła się z młodymi mamami ważną radą. 

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt zostali rodzicami

Para tenisistów od lipca tego roku są dumnymi rodzicami małego Jakuba. Poznali się w 2008 roku, kiedy Dawid Celt był jeszcze czynnym zawodnikiem. Sportowiec w wyniku kontuzji musiał przedwcześnie zakończył karierę. W 2011 roku został trenerem i sparingpartnerem Agnieszki Radwańskiej. To wtedy zaczęli stopniowo się do siebie zbliżać.

"Pracowaliśmy razem, a nasze uczucie zaczynało kiełkować. Z jednej strony myślałem, że to super dziewczyna i chciałbym, żebyśmy byli razem, a z drugiej miałem mnóstwo rozterek", mówił Dawid Celt w rozmowie dla VIVY!. Były tenisista obawiał się, że skomplikuje ich relacje zawodowe. Na szczęście para odważyła się zaryzykować. W 2017 roku wzięli ślub w Krakowie. 

Agnieszka Radwańska pokazała zdjęcie z synkiem na plaży

Świeżo upieczona mama pochwaliła się rozczulającym zdjęciem. Agnieszka Radwańska wybrała się ze swoją rodziną nad polskie morze. Na swoim Instagramie pokazała małego Jakuba, który spoczywa na jej piersi w nosidełku. Na ten widok można się rozkleić. Wyglądają razem naprawdę cudownie! Tenisistka wykorzystała tę okazję również do przekazania przydatnej wiedzy innym młodym mamom. Pod postem rozpisała o czym trzeba pamiętać, decydując się na umieszczenie swojej pociechy w nosidełku.   

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.